mezuniyet gecesi için nasıl makyaj yapılır? (fotolu)

victoriafrances

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2012
4
0
30
kızlar liseden mezun oluyorum.bu salı yani ayın 22sinde mezuniyetim var.elbisemin manken üzerindeki fotosunu koydum.altına mankenin ayağındakinin aynı renginde fuşya burnu açık kurdelalı süet ayakkabı aldım.çantam da ayakkabım renginde.saçım kızıl.ama öyle kıpkırmızı değil turuncuya kaçan bi renk.daha önce şarap kırmızısı diyen olmuştu bilmiyorum artık:) kızlar sizce bu elbiseye nasıl makyaj yapılır? yardımcı olursanız çok sevinirim:) $2572720679_1_1_1.jpg gözlerim kahverengi de bu arada:)

Kıyafet açık renk olduğundan abartılı bir makyajla uyumsuzluk yaratır.Kızıl saça daha soft bi görünüm yaratmak için siyah göz makyajı yerine daha açık olacak kahverengi,gri, tonlarında bir renk tercih edebilirsin.

Kıyafet açık renk olduğundan abartılı bir makyajla uyumsuzluk yaratır.Kızıl saça daha soft bi görünüm yaratmak için siyah göz makyajı yerine daha açık olacak kahverengi,gri, tonlarında bir renk tercih edebilirsin.

teşekkür ederim cnm:) kahverengi tonlarında eyeliner falan demişti arkadaşım ama nasıl olur bilemedim.allık olarak ne kullanmalıyım sence? açık pembe mi biraz daha koyu tonlarda pembe mi?

teşekkür ederim cnm:) kahverengi tonlarında eyeliner falan demişti arkadaşım ama nasıl olur bilemedim.allık olarak ne kullanmalıyım sence? açık pembe mi biraz daha koyu tonlarda pembe mi?

eyeliner kullanacaksan evet kahverengi tercih edebilirsin,siyah eyeliner kızıl saçla birlikte bakışlara sert bir ifade veriyor.allık olarak da bronz da pembe tonları da olabilir.

tatlım kahverengı makyajla kızılı kesınlıkle hıc yakıstırmıorum sıyahtan şaşma derım bırazda gosterıslı olmalı mezun oluosun sonucta ama eyelınerdan zıyade sana bol bol rmel onerıorum takma kırpkte taktırabılırsın daha delici ve etkıleyıcı bakışlar için :)) bu arada allıgını açık pembe onerırım dudagnda ona uygun dopal bır pembe surebılırsın ama bence gözlerını ön plana çıkarmalısın .

tatlım kahverengı makyajla kızılı kesınlıkle hıc yakıstırmıorum sıyahtan şaşma derım bırazda gosterıslı olmalı mezun oluosun sonucta ama eyelınerdan zıyade sana bol bol rmel onerıorum takma kırpkte taktırabılırsın daha delici ve etkıleyıcı bakışlar için :)) bu arada allıgını açık pembe onerırım dudagnda ona uygun dopal bır pembe surebılırsın ama bence gözlerını ön plana çıkarmalısın .

herkes bakışları yumuşatmak için kahverengi dedi tatlım ama açıkcası ben de kahverengi makyajı daha önce hiç denemedim ve yakışıp yakışmıycağını bilmiyorum.o yüzden siyah mı yapsam diye de düşünüodum.zaten normalde de senin dediğin gibi siyah makyaj yapıyorum.takma kirpik çok mantıklı bunu deneyebilirim:) ama onun için kuaföre gitmem gerekir mi evde takabilir miyim?

X