Bölgesel İncelme Mezoterapi ile karın yağlarını eriten var mı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

bktdvl

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2013
2
0
arkadaşlar mezoterapiyle karın yağlarını eriten varmı tecrübenizi paylaşırsanız sevinirim

MerhabA. Mezoterapi ve karboksi terapi tabiki biraz da spor ve diyet ile bundan 5 sene once 68 kilodan 55 kiloya dustum 5 ayda. Mezotetapiye ve karboksiterapiye haftada 1 er seans gittim. 5sene boyunca kilomda 3-5 kilo oynama oldu. Suan yaklasik 1 senedir evliyim. Yeme duzenim degisince(esim tatli manyagi bn de onunla beraber abur cubura sardim:)) ve hareketsiz calisma ortaminda kalinca tekrar 67kiloya ciktim. Ama mezotetapi ile verilen kilolar dikkat ettiginiz surece uzun zaman geri gelmiyor tavsiye ederim

teşekkür ederim

mezoterapi de iyi diyorlar ama ben yeni nesil LPG ye başladım tavsiye üzerine. çok memnun kaldım. daha da yeni başladım. hem inceldim gözle görülür şekilde hem de, selülit derdinden, sarkmalardan kurtuldum. kaç yıldır çekiyordum, şimdi çok rahatladım. daha biraz daha gideceğim son halimi ben bile hayal edemiyorum. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…