Meyve- sebze lekeleri

Ms.Eda

Annedir yüreği
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2006
1.290
1
46
Arkadaşlar benim 9,5 aylık bir kızım var meyve lekemiz hiç eksik olmuyor (önlük kullanıyoruz ama çarpıyor v.s.), çoğuda renkli. Bir sürü şey denemedim ama özellikle meyve lekeleri çok inatçı, birde malum kızım çok küçük çok ağır kimyasallar içeren birşey kullanmak istemedim veee önerilerinizi (denenmiş olsun lütfen) teşekkürler.

valla canım bendede aynı dert vardı hep yeni aldım yada kulan at önlüklerden kulandım
gezmeye giderken temiz önlükler alırdım yanıma lekeli lekeli olmuyorki tek kulanımlar hoşuma gitti işin bitince cöpe atıyon şakkıdı

sağol tatarım,
ya sırf önlük olsa iyi üst başta batıyor. Bazen çıkıyor ama çıkmayanda oluyor, pasaklı pasaklı sinir oluyorum. Bakalım koca KK derdimize derman bulacak mı?

Eda cım günaydın cnm
Ah o lekeler Ah o lekeler bende ne denediysem hiç bir şey kar etmedi
En sonunda Kosla Wanis Max la tanıştım lekelerden eser kalmadı yıkamadan 15 dk önce lekeli bölgeye
az miktarda döküyorsun sonrada yıkıyorsun..hiç bir eskime aşınma kimyasal kokusu olmuyor+ 2 kere duruluyorum ben her zaman... Gör bak çok memnun kalacaksın...

Prensesine öpücükler...

Bende kosla kullanıyorum canım duramayı 2 kere yaptırınca hiç bir kalıntı kalmıyor. Ama lekeler tazeyken yapmak lazım kuruyunca pek çıkmıyor özellikle elma ve şeftali lekesi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…