Bisküvi - Kurabiye Tarifi Meyval kurabiye :) resimli :)

tramissu

göbiş değl artık bebiş :)
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2008
1.956
4
38
cok lezzetli cıtır bır kurabıye .........
bende yıyen ewede paket istiyor walla :))))

kayısı we incir ufak ufak dogransın uzumler suda bıraz bekletılsın...........

1 paket sana yağ
1 vanılya
1 kabartma tozu
2 yumurta sarısı içine akı dısına surulecek
3 su bardagı un
2 cay bardagı pudra sekeri
cevız ve fındık
kuru kayısı we incir kuru uzum

tum malzemelerı yogurun
en son içine ister fındık ister cevız içi koyun kuru uzum yada yoksa kus uzumu kullanabılırsınız ((( ben bu kez kus uzumu kullandım )))
hepsını yogurum yumusak bı hamur olucak ele yapısıcak bırazcık
en son ise sekıl werıp uzerıne de yumurta akını sürüp fırına atın .......afiyet olsun......

canimsin ya benim kuru incir ve cevizli kurabiye tarifine benziyo hatta gecen kuru kaysilisinida denedim yalniz sen hepsi biarada yapmissin oda iyi bi fikir ellerine saglik canima.s.

cok güzel kolay gibi kayisili incirli falan hic yapmadim ama bunu mutlaka deniycem
ellerine emegine saglikkaydirigubbakcemile3

canimsin ya benim kuru incir ve cevizli kurabiye tarifine benziyo hatta gecen kuru kaysilisinida denedim yalniz sen hepsi biarada yapmissin oda iyi bi fikir ellerine saglik canima.s.
canım benım cunku az az hepsınden wardı bende boyle yaptım we cok begenıldı walla tavsıye ederım canım ............öpüyorum seni......
cok güzel kolay gibi kayisili incirli falan hic yapmadim ama bunu mutlaka deniycem
ellerine emegine saglikkaydirigubbakcemile3
afıyet olsun canım dene bencede cook lezzetli we kıtır kıtır oluyor .....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…