metiler ile duphaston doğum kontrol hapı mı kızlar yardım edin

çaxgxla27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
228
1
42
1 hafta önce kist için doktora gittim.doktor bana bu ilaçları verdi.bu ilaçlar bu ay hamile kalmama engel olur mu acaba.doğum kontrol ilacı 21 tane olur biliyom bunlar 20 ve 25 adet.bunlar ne ilacı kızlar yardım edin....

Duphaston adet düzeni yanında luteal faz olarak isimlendirilen adetin ikinci dönemi yani yumurtlama sonrası dönemi destekleyen ve yumurta kalitesini arttıran bir ilaç.Duphaston gebe kalmanıza yardımcı olan adetinizi düzene sokan ve luteal fazı destekleyen bir ilaçtır,yan etkisi yoktur,hatta gebe kalındığında düşüğü engellemek amacı ile de kullanılır.Sağlıcakla kal...

Metilerle ilgili bi bilgim yok cnm.Damla draje ve ampul çeşidi var.Doğum sonu uterus atonisi, düşük sonrası kanamalar, lochie retansiyonu, menoraji, metrorajiler, plasenta ayrılmasından sonraki uterus kanamaları, plasenter peryodun aktif idaresi, sezaryan ve uterus subenvolüsyonunda endikedir.endikasyonları da bu umarım bi faydası olur.Sağlıklı günler...

teşekkürler canim ya.ben de bu ay çocuk olmaz nasil olsa diye umursamadim hiç.ama geç kaldim sayilmaz.sağol arkadaşimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…