Messenger beta 2009 versiyonu

Mdilber

BEYAZ GÜL
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2007
30
0
Bilgisayarım vista, ve ben gecenlerde windowslive beta 2009messengeri yükledim.
İlk önce hoşuma gitmedi. Sonra içindeki yenilikler felan alışmaya başladım.
Erkek arkadaşıma da dedim sende yükle çok güzel dedim.
Ayrı şehirlerde olduğumuz için sık sık msneden kameralı görüşüyoruz. Hatta devamlı..
Ben ona yükle demeseydim keşke
Oda yükledi kamerayı açalım dedik. bizim normalde ayna gibi gösteren kameralar şimdi buzlu cam gibi bulanık. zar zor görüyorum arada düzeliyo.
Sesini duymak imkansız gibi bişey oldu. İkimizde messengerin bu sürümünü kaldırmayı denedik ama olmadı....Yani derdim şu bu messenger 2009 dan nasıl kurtulabiliriz.Çok üzgünüm çoook
Ayrıca kimseye tavsiye etmem. Çok tuhaf pluslada uyumlu değil...:1no2:

En kısa zamnda cvp bekliyorum şimdiden teşekkürler....

önce bilgisayarindan 2009 versyon messenger sil sonra yeniden 2008 yükle

benim pc vista ben hangi dosyanın msengere ait olduğunu bilmiyorum. program kaldırda bir sürü dosya var messengere ait.Onları silip eski sürümü yüklemeyi denedim ama olmadı. eski sürüm yüklenmedi ben de. sistem geri yükleme yaptım.acaba yalnış mı sildimki.???

bence yanlis silmissindir mutlaka
aslinda baska bir sürüm yüklendigin eski sürüm otomatik gidiyor ama neden olmamis anlamadim

karşıdan yüklenen ler diye bi dosya var oraya atıyo stup dosyasını ordan çalıştır diyorum.
Yüklenmiyor nedense. Hata veriyor. prodgram kaldırdan kaldırmayı denedim. birsürü dosya var mesengerle ilgili. üstünede yüklemiyor. ay ne gıcık ya kimseye tavsiye etmem hata vermekten başka bi işe yaramıyo. düzgün çalışmıyo görüntüsüne aldanmayın sakın

bende betayı yükledim sonra silemedim .başlat çalıştıra gel regedit yaz.

1- HKEY_LOCAL_MACHINE 'i yanındaki + yı tıklayın açılan listeden

2- Software 'i açın, aynı şekilde takip edin

3- Microsoft 'u açın

4- Windows 'u açın

5- CurrentVersion 'u açın

6- Uninstall' ı açın

(Bilgisayarım HKEY_LOCAL_MACHINE Software Microsoft Windows CurrentVersion Uninstall)

Burada Program-Ekle kaldır daki listeyi göreceksiniz. Listeden kaldıramadıklarınızı DEL tuşuna basarak silin.

bu kadar sonra eski sürümü yükleyebilirsin.

Çoook teşekkür ederim..:teytey::teytey: umarım olur birazdan denicem.

(Bilgisayarım HKEY_LOCAL_MACHINE Software Microsoft Windows CurrentVersion Uninstall) burayakadar geldim ama
uninstall dosyasında birsürü alt klasör çıkıyo hangisi messengere ait bilemedim. başka bişiylermi sildim bilmiyom hepsini sildim
. messenger hala çalışıyo.... ama başka şeyler çalışmaya bilir..(((

Son düzenleme:

hepsini kaldırman kötü olmuş orda dosyaları inceleceydin sağ tarafta bilgiler çıkyodu ona göre silseydin keşke

Ben de geçen hafta yükledim msn 2009'u ve aynen ben de senin gibi memnun kalmadım.
Şimdi senin mesajını okuyunca korktum ve kaldırmayı denedim;çok şükür sorunsuz kaldırdım.
Ben program ekle-kaldır'dan sadece "Windows Live Temel parçalar"ı kaldırdım..
Daha sonra da Msn 8.5'u burdan yükledim,sorunsuz halloldu.

canım sen kaldırabilmişsin ben kaldıramadım ya. sildim genede olmuyo:1ninca::1shok:

canım sen kaldırabilmişsin ben kaldıramadım ya. sildim genede olmuyo:1ninca::1shok:

Benim sistemim XP..Belki seninki vista olduğu için problem çıkıyordur.
Bir de revo uninstaller programını burdan indirip,onunla kaldırmayı dene istersen.
Bu,ücretsiz ve Türkçe'ye çevrilen bir kaldırıcı programdır.
Programı bilgisayarına kurup açtığında içinde bilgisayarında yüklü olan bütün programları görürsün.
Msn 2009'un üzerine gelip,üstteki menü başlıklarından Kaldır'a basarsan kaldırır..yerimseniben

:bbo:Tşakkür ederim denedim ama olmadı virüs gibi bişey buya artık deneye deneye pcmi kaybetcem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…