Mesigyna

Konunuzu açalı hayli zaman olmuş. Ama ben bu iğneyi yeni deneyimledim.Ben cumartesi günü MESİGYNA aylık korunma iğnesi vurdurdum. Pazar günü aşırı başım ağrıdı.
Bir günde üç kez ağrı kesici aldım ki,ayda üç hap içmiyorumdur normalde.

Şimdi asıl merak ettiğim,reglin ilk günü uygulandı.Reglim bitince korunmasız birlikteliğe halen cesaretim yok.Ya gebelik olursa!Gittiğim bütün doktorlarım sakın gebelik olmasın diyor. Plasenta previa öyküm var.
Konu sahibi arkadaşım.Ne kadar kullandınız?Kullanıp sıkıntısız öneren var mı?

Canim.merhaba ben 8 yil kullandim mesignayi bas agrisi vesaire bisey yaomadi ama göğüslerde sislik hassasiyet yasadimm ama bunyeden bunyeye degsiiyor ve korunmasiz olarak iliskiyi 10 gun sonra yasadim yanlis hatirlmiyosam canim plasente previa noluyo canim onu bilmiyorum

Anladım. Teşekkür ederim cevabınız için.
Plasenta previa bebeğin eşinin aşağıda olma durumudur. plasenta previa durumunda plasenta, rahim ağzına yakın bir yerde yerleşmiştir ve bu durumda bebek rahim ağzına ulaşamaz ve doğum kanalından geçiş yapamaz.Hamileliğim boyunca kanama yaşadım.
Erken doğum oldu. Rahmimin alınma ihtimali vardı. Şükür ki kanamam kontrol altına alınabildi.Daha 29 yaşındaydım.Bunun ihtimali bile ödümü koparıyor. Hamile kalmamalıyım kısacası.

Cook gecmis olsun Allah sifa versin

Bıraktınız mi veya bıraktıktan sonra hamile kaldınız mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…