Aile Planlaması MESİGYNA kullananlar yardım lütfen.. :18:

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

0606

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2013
135
24
yardııım lütfen :26: , uzun araştırmalardan sonra mesigyna aylık koruma iğnesi kullandım ve 10 gün sonra ara kanamam oldu... 7 gündür artarak devam ediyor... başlarda katı ve koyuydu ama sonra sıvı bır halde geldı korkuyorum.. bu şekilde devam eder mi çalıştığım için doktora da gidemiyorum hafta sonu da gırıyor.. bilgisi olan cevaplayabilirmi lütfen ...

merhaba ben 5 aydır mesigna kullanıyorum ilk kullandıktan sonra 25 gün falan sonra kısa bi ara kanama oldu sonrası adetimi düzenledi hiç sorun yok yani üzülme geçer ya ilk vurdun ondandır

merhaba ben 5 aydır mesigna kullanıyorum ilk kullandıktan sonra 25 gün falan sonra kısa bi ara kanama oldu sonrası adetimi düzenledi hiç sorun yok yani üzülme geçer ya ilk vurdun ondandır

10 gun oldu hala kanamam devam edıyor bugun doktora gıtmeyı düşünüyorum sanırım her bünyeye farklı etkı edıyo..:26:

Evet bünyeden olabilir ama panik yapma bi doktora danış bakalım ne diyor öbür aya düzelir merak etme ben çok memnunum inan hani hap falanla ugraşmaktansa 1ay rahatsın atlatırsın bugünleri inşallah

korkulacak birşey yok . her mesigyna iğnesine yeni başlayan ,10 15 gün sonra ara kanaması yaşayabilir. sonra düzene biner sıkıntı yok.

Ben 7 ay mesigna aylık kullandım ilk ay gunumden 4 gun önce ara kanama siyah yapış yapış parça halinde doktora gttim normal bu tarz iğneler yapıyor dediler hasta oldu gunum bitti arkasından 4 5 gün daha ara kanmam oldu ikinci ay ara kanama yapmadı yalnız adetime yakın sırt ve kasık agrım oldu 7 ay bu şekilde dönm dönem tekrarladı bırakalı 5 ay oldu bıraktığımda doktora gittim rahim incelmesi yapmış dedi 5 aydır gebelik düşünmeme ragmen hamile kalamıyorum rahmim çok incelmiş ve su anda tedavi görüyorum

Merhaba sdtt86,
Rahim incelmesi için ne tedavisi gördün, düzeldi mi? Ben de aynı durumdayım ancak doktor bana tedavi önermedi. Sadece adet düzeni için Duphaston verdi. Cok merak ettim tedavi konusunu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…