Aile Planlaması mesigyna aylik iqne ile korunma hakkinda acil yardimm neolurr :(

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

karameleq

MeLeqim ßediRim
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2012
220
0
Hanimlar qecen ay ayin 5. Adet odum 8. Bu iqneden vuruldum 4 qunde bekledim ne olur neolmaz diye ara kanama yapdi 4 qun ve buqun ayin 6 si adet olmadim korkuyorum hamile kalmakdan ndn qecikmis olabiir adetim neolur yardim (

Kimi adetin ilk qunu vurulmasi qerekiyo diyo kimisi ilk 5 qun icinde vurulmasi qerekiyo diyo kime inancaz

cnm özelden msj hakım yok yazamadım iğne ilk yaptıracağın zaman adetin bittikten sonra ilişkiye girmedende yaptırabilirsin bana doktor öyle söylemşti ama ilkinden sonra günlerini şaşırmamak gerekiyor adetin ilk 5günü içinde olması gerekiiyo ve ara kanamam 4 gün sürdü diyosun kesinlikle hamile değilsin sadece düzensizlik yaşıyorsun korkmana gerek yok

bende mesigyna vuruldum bugün.Hem eşim hemde ben korunuyoruz.Çünkü şuanki planlarımızın arasında bebek yok.aama takıyorum hep.korunurkende hamile kalır mıyım acaba diye..eşim geri çekme yöntemini kullanıyor.o kadar çok takıyorum ki geri çekmeden önce gelen zevk suyunda az da olsa sperm olduğu için o spermeler yumurtaya gider döller mi acaba ? :) sonuçta %99 koruyor.ama o 1 lik kısım ya bensem?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…