Mesane İltihabı (Acil)

akebii

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2016
2
0
Olduğum yerde sağlık sorunlarına yeterli düzeyde önem verilmediği için akıl danışmaya ihtiyacım var.
19,05.16 da kanama, şiddetli kasık ağrısı ve idrar yaparken yanma yüzünden 5 gün sonra şehir içerisinde çokta güvenli olduğuna inanmadığım bir hastaneye gidebildim. Ultrason ve idrar tahlilden sonra bu teşhisi koydular. Azosilin 500mg verdiler. İlk etapta kanamam durmuş, idrarımın rengi değişmiş ama ağrılarım yok denilecek kadar hafiflemişti. Fakat bugün küçücük parçalar olarak kanamam tekrar başladı ve şu sıralar tekrar doktora çıkmam imkansız gibi bir şey, bu kanama mantıksız geliyor. Gebelik olduğunu sanmıyorum. En azından fikir sahibi yapıp, bildiklerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Cok bir fikrim falan yok bu konuda gecmiş olsun ama acaba taş falan olabilir mi ?

Cok bir fikrim falan yok bu konuda gecmiş olsun ama acaba taş falan olabilir mi ?

Teşekkür ederim. Taş konusunda bir fikrim yok fakat regl günüm gelmiş olamaz, kanama devam ediyor ağrısız bir şekilde. Bu başlığı nasıl gündem de tutabileceğimi de bilmiyorum. Fikir sahibi yaparsanız sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…