meryem suresi

Meryem suresi 41 okuyup hamile kalan varmi
Varr benim teyzem 16yil sonra bebegi oldu ustelik kendisi seker hastasi 4 insilun ingnesi vuruluyordu iste rabbim ol dedi oldu şimdi iki yasinda tatli bir kizi var ama meyrem süresini okuduktan 2-3ay sonra hamis oldugunu duyduk.rabbim tum isteyenlere icinde bende dahil hayırlı evlat nasip etsin inş...ben bir turlu okuyamadim ama baslicam söyle iki hafta sonra ..

MERHABA BENDE OKUMAK İSTİYORUM 4 YILDIR OLMUYO ÇOCUĞUM NASIL BAŞLICAM SUYA OKUDUĞUMU AYNI GÜN İÇİCEM Mİ BİRİKTİRCEM Mİ YARDIMCI OLUR MUSUNUZ

MERHABA BENDE OKUMAK İSTİYORUM 4 YILDIR OLMUYO ÇOCUĞUM NASIL BAŞLICAM SUYA OKUDUĞUMU AYNI GÜN İÇİCEM Mİ BİRİKTİRCEM Mİ YARDIMCI OLUR MUSUNUZ
Rabbim inş bizlerede taddirir canim meyrem suresini hurmaya okuyacan 40adet hurmaya hergun birtane oku yarisini sen ve esin yesin.40 gun okunmuş olacak rabbim kabul etsin.40 kiseyede oku tabilirsin hurmalari dagit okusunlar sizde gunde birtane yiyeceksiniz.
Bende okumustum malesef sonunu getiremedik o sira eseimle kavga etmistik yarim kalmıştı hacdan getirttirdigim peygamber hurmasina okutturduym böyle zamanlar seytan araya vesvese verdi...
Birde okuyabilirsen 70bin fatiha oku niyet et dilegini dile peygamberimizin ruhuna hediye et buda kimin ne dilegi varsa rabbim kabul ediyor bunuda yarim biraktim 20bini kalmıştı annen baban esin yardimci olsunlar okusunlar bende yarim kalan fatihama devam edicem bude meyrem suresinide okucam ben çocuk istedikce hep engel imtihanlarim oldu zamani geldiginde rabbim kolaylaştırıyor..
Bide burda kk kulubunda hz.ibrahimi duasi evlat sahibi olmak isteyenler var (rabbi hebli minessalihin)gunde 400 adet ne cekiliyordu orayada bak...
Rabbim herkese icinde bende bizlerede nasip etsin iyi huylu guzel ahlakli evlat..

amin inşallah isteyen herkese rabbim nasip etsin bende aşılama yaptırdığımda eşimle kavga etmiştim ve 4senedir hep bişey oluyo ve yumurtlama dönemimde biz hiç birlikte olamıyoruz araya bişey giriyo evet doğru sanırım nasip olmıcağı için zamanı gelince olcak ama biz duamızı eksik etmiyelim.hayırlısıysa olsun inşallah.meryem suresine gelince ben 41 gece diye duydum araştırdıklarımda hep öyle çıktı ama nasıl niyet etceğimi bilmiyorum namazlamı başlıcam nasıl yapcam

Yok normalde başlayabilirsiniz en makbul gece namazında ağlayarak yakarak Rabbimden istiyecegiz.gece Teheccüd namazı kılınır.gunduzde okursun Meyrem süresini niyetini kalpden Yarabbi bizim hakkımızda güzel ahlaklı hayırlı evlat nasip etmen için okuyorum rabbim sen kabul eyle diyerek niyet et peygamberimiz hz.Muhammed hatrına bana şifalar nasip eyle şafi ismin hürmetine bana şifalar vermen için niyetimi kabul eyle die dua et et başla rabbim kabul eylesin.. Allah'ım 99 ismin hürmetine kurban olduğum duamizi kabul eyle bütün Müslüman din kardeşlerimizdende evlat isteyenlere hayırlı evlat nasip et..(aminnnn)
Yer Gök dua ile inş rabbim kabul etsin..

Meryem suresi icin hurma sartmi. Bazi formlarda suya okuyun esinizle birlikte icin yaziyor. Ve turkce okunabiliniyormu. Bn suya okuyorum oyle yapiyorum ve her dua bitisinde tecvit namazi kiliyorum. Insallah oyle yada boyle Rabbim kabul eder. .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…