Meryem Sûresi ("2019 Bekle Bizi" Son Liste)

R4bi4

Bir gün bizim de papatyalarımız açacak..
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2016
6.969
29.511
Merhabalar kızlar:)

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/2019-bekle-bizi-d.1085209/page-1483#post-58891100

Bu topikte Bir araya gelmiştik:) Şimdi Listemizde Son 8 Kişi kaldı. Bizlerin de anneler kervanına girebilmemiz için Zeyah3917 Zeyah3917 arkadaşımızın önerisiyle ,Ovulasyonu yaklaşan arkadaşımız için bir olup Meryem Suresi okumak için bu topigi kurmuş bulunduk:)

Kurallar:

- Sadece Ovulasyonu yaklaşan ( Listedeki ) arkadaş (lar) ımız için okunacak.

- Kişi başı 1 Meryem Sûresi alınacak

- Okuyacak kişi sayımız az ise çevremizden yardım isteyeceğiz :nazar:

- Okumayanlara Okunmayacak..!!
Niyetimiz :

Ya Rab! Niyet eyledim senin Rızan ile x arkadaşımızın hayırlı sağlıklı bir evladının olması için Meryem suresi okumaya ❤

Kızlar Özellikle Hamile arkadaşlarımızdan yardım istiyoruz :anneadayı:

Katılacak olanlardan Allah razı olsun :KK36:

Son düzenleme:
Ben regl durumu olmadıkça okurum canım hatta ekstra bi işim çıkmazsa 2 tane de okuyabilirim çevresine duyurmak istemeyenler olabilir, annem de okuyabilir isterseniz

Canım benim ovülasyon bıgün gösteriyor takvimim ama ovülasyon testinde çıkmadı, sanırım bi kaç güne ovülasyon olur

Ben regl durumu olmadıkça okurum canım hatta ekstra bi işim çıkmazsa 2 tane de okuyabilirim çevresine duyurmak istemeyenler olabilir, annem de okuyabilir isterseniz
Tamam kuzum Allah razı olsun senden:)

Canım benim ovülasyon bıgün gösteriyor takvimim ama ovülasyon testinde çıkmadı, sanırım bi kaç güne ovülasyon olur
Adını söyleyebilir misin kuzum senin için başlayalım inşaallah

Kuzu mesajını şimdi gördüm, M MrsRed ve sana başlıyoruz o zaman yawru, S Savladati senin ovulasyon ne zaman canim
Kuzum istersen bugun birine yarın birine okuyalım hem kımseyi de zorlamamış oluruz zaten 10 kişiyiz inş bizimde miniklerimiz gelicek önce allahın sonra buradaki tüm arkadaşlarımızın sayesinde

Kuzum istersen bugun birine yarın birine okuyalım hem kımseyi de zorlamamış oluruz zaten 10 kişiyiz inş bizimde miniklerimiz gelicek önce allahın sonra buradaki tüm arkadaşlarımızın sayesinde
Inşaallah canım Rabbimin izniyle :dua:

Merhabalar kızlar:)

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/2019-bekle-bizi-d.1085209/page-1483#post-58891100

Bu topikte Bir araya gelmiştik:) Şimdi Listemizde Son 10 Kişi kaldı. Bizlerin de anneler kervanına girebilmemiz için Zeyah3917 Zeyah3917 arkadaşımızın önerisiyle ,Ovulasyonu yaklaşan arkadaşımız için bir olup Meryem Suresi okumak için bu topigi kurmuş bulunduk:)

Kurallar:

- Sadece Ovulasyonu yaklaşan ( Listedeki ) arkadaş (lar) ımız için okunacak.

- Kişi başı 1 Meryem Sûresi alınacak

- Okuyacak kişi sayımız az ise çevremizden yardım isteyeceğiz :nazar:

Niyetimiz :

Ya Rab! Niyet eyledim senin Rızan ile x arkadaşımızın hayırlı sağlıklı bir evladının olması için Meryem suresi okumaya ❤

Kızlar Özellikle Hamile arkadaşlarımızdan yardım istiyoruz :anneadayı:

Katılacak olanlardan Allah razı olsun :KK36:
Kuzum herkes bi tane okuyor değil mi yani 41 farklı kişi okucak..

Kuzum herkes bi tane okuyor değil mi yani 41 farklı kişi okucak..
Aa evet canım sanırım usül böyle herkes 1 tane alıyor :) Zeyah3917 Zeyah3917 sen ne dersin canım

X