Meryem duası ile çocuğu olanlar var mı ?

sanırım aynı dua. yakın arkadasım teklif etmişti bende asla inanmam bu işlere.. yok boşver dedim. baska bi arkadasının senelerdir olmuyomuş onada dua etmiş ve yakın zamanda gebe kalmış sanada okuyayım zararı olmaz dedi. bende boşuna ugrasma dedim tekrarda teklif etmedi ahah merak içindeyim acaba et seydi tutarmıydı birde adhasdhah

Doktora gidilir tahliller yapılır uğraşılır elbette ama bir yandan da Allah'a dua etmeliyiz kısmetse olur kismette yoksa olmaz zaten . Burda duayla çocuk yapan varmı diye sormadım boş yapma

İnanmiyorsan zaten o dua kabul olmaz bencede boşver sen :))

ben bu profil fotosu ile bu yorumu bağdaştırıp hayal edere neden bu kadar çok güldüm
bu arada konu sahibi arkadaşım senin inancın bu yöndeyse oku duadan ne zarar gelir
ne dua ne tedavi için sana kim burada kesin olur diye bilir
okuyup kalanda var kalamayanda

çok kinayeli bi yanıt. sen çok inandıgın için burda tanımadıgın insanlara danışmak istemissin zaten ordan belli :))

İnanmasam o duayı etmemde okumamda. Burada sohbet amaçlı birbirimizin mutluluklarını paylaşmak için sordum anladın mi ?

sohbetten çok soru sormussun işte tamam peki sensin. oku duanı inşallah kalırsın yaz burdan ben de sevineyim
Sanane ya inanmiyorsan inananlarada saygı gosterin burda saçma sapan yorumlar yapmayin inanmıyorsanız konuyu okuyun geçin bu kadar basit arkadaşım

Sanane ya inanmiyorsan inananlarada saygı gosterin burda saçma sapan yorumlar yapmayin inanmıyorsanız konuyu okuyun geçin bu kadar basit arkadaşım
saygısız olan kelimem hangisi göstersene saygısız olan sensin usluba bak ahhaha. sana dua işe yararda gebe kalırsan yaz bende sevineyim diyorum verdigin cevaba bak. senle muhatap olanda kabahat zaten :)

saygısız olan kelimem hangisi göstersene saygısız olan sensin usluba bak ahhaha. sana dua işe yararda gebe kalırsan yaz bende sevineyim diyorum verdigin cevaba bak. senle muhatap olanda kabahat zaten :)
Ben olumsuz anladım sanki dalga geçermis gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…