Merkür metrosunda evlenip boşanan var mı?

tellitrna

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
6
1
31
Merhaba, astrolojiye son bir kaç yıldır merak saldım, Merkür ve Venüs retrosunda evlenilmemesi gerektiğini öğrendim. Hemen evlilik tarihime baktım ve 2019da Merkür retroda evlenmişim.Simdi sorum şu benim gibi retroda evlenip ayrılan var mı? Evlendiğimden beri bir takım sıkıntılar yaşıyorum bir kere ayrılma noktasına geldim.ister istemez kafamı kurcalıyor. Yorumlarınızı bekliyorum

Merhaba, astrolojiye son bir kaç yıldır merak saldım, Merkür ve Venüs retrosunda evlenilmemesi gerektiğini öğrendim. Hemen evlilik tarihime baktım ve 2019da Merkür retroda evlenmişim.Simdi sorum şu benim gibi retroda evlenip ayrılan var mı? Evlendiğimden beri bir takım sıkıntılar yaşıyorum bir kere ayrılma noktasına geldim.ister istemez kafamı kurcalıyor. Yorumlarınızı bekliyorum
Merkür retrosunda evlenip evlenmediğimizi bilmediğimiz için :KK70: sanıyorum fikrimiz yok
Bilen de evlenmemiştir herhalde bakıp

Merkur retrosunda evlenmeyin ayrilmayin denilir ama natal doğum haritanizda merkurunuz retro ise yani merkur retro iken dogdu iseniz sizi merkur retrolarinin olumsuz yonleri etkilemez cunku o frekanstaki etkileri dogdugunuzda almissinizdir doğum haritaniza astro.com alan adlı yabancı bir siteden bakabilirsiniz bunun için doğum saatinizi bilmeniz gerekir :)
NOT: Bu konunun uzmanı değilim bende hobi olarak meraklı cok araştıran öğrenerek kendime yetecek dogum haritama bakacak madar bilgi sahibiyim 😉

X