Merhabalar ben yeni üye oldum ama bir konuda yardımcı olabilir misiniz

uguzsema7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2024
1
0
22
Benim adetim 9 gün gecikmişti ve ertesi gün leke geldi adet olduğumu düşünmüştüm ama akşam hiç bir şey yoktu sonra ertesi gün bekledim gelmedi ertesi gün tekrar geldi sonra bir daha asla gelmedi hep akıntım oldu kaç kere test yaptım ama hiç biri pozitif değil ne yapmam gerekli

Benim adetim 9 gün gecikmişti ve ertesi gün leke geldi adet olduğumu düşünmüştüm ama akşam hiç bir şey yoktu sonra ertesi gün bekledim gelmedi ertesi gün tekrar geldi sonra bir daha asla gelmedi hep akıntım oldu kaç kere test yaptım ama hiç biri pozitif değil ne yapmam gerekli
Kan verirsen sonuç çıkar o kadar gecikmeye diye düşünüyorum gebelik varsa büyük ihtimalle geç döllenme olmuş kanama yerleşme kanaması olabilir. test değilde kan ver bence ilk önce

Doktora gidip kan testi verin eğer negatifse doktorunuz size adet sokturucu verecektir. Çok düzenli adet oluyorum 5-6 gün sürüyor. Spiralliyim bu ay 6-7 gün gecikti gelen kanama da 2 gün 3-4 ped dolduracak kadar geldi. Mevsimsel olabilir.

X