merhabaaa

xsxirine_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2008
375
0
38
merhabalar arkadaslar ben sitenize yenı katıldım bende cooooooooooook ama coooooooook bebek istıorum 5 aylık evlıyım bıras acelemı edıorum bılmıorum ama pskolojım bosuldu artık adetımın üserınden 2 gün gectı bıras daha beklıcem ve ınsallah bende aranıza katılacagım cok heyecanlıyım sabahı zor edecegım daha erkenmı bıras dahamı beklemem gerekıo acaba bana yardımcı olursanız coook sevınırım:1hug:

ben evlenmeden önce bilmezdim 8 aylık evliyim meğer ne çok kişinin derdiymiş hamile olmak oysaki hemen oluyo zannediyodum çünkü çevremde o kadar çok ilk günden hamile kalan var ki bende öyle şu aralar çok kafama takar oldum takınca olmuyomuş sen takma rahat ol adet düzensizliğin falan yoksa ki benim var pek bi problem olmaz Allahın izniyle Hadi Allah gönlüne göre versin
seni anlıyorum geçen hafta test yapıcağım gün nerdeyse sabaha kadar uyuyamadım ama tabi negatifti
bide testin pozitifse ikinci çizgi tam belli olmayabilir daha yeni ya
sevgilerle

merhabalar arkadaslar ben sitenize yenı katıldım bende cooooooooooook ama coooooooook bebek istıorum 5 aylık evlıyım bıras acelemı edıorum bılmıorum ama pskolojım bosuldu artık adetımın üserınden 2 gün gectı bıras daha beklıcem ve ınsallah bende aranıza katılacagım cok heyecanlıyım sabahı zor edecegım daha erkenmı bıras dahamı beklemem gerekıo acaba bana yardımcı olursanız coook sevınırım:1hug:

öncelikle hoşgeldin!daha 5 aylık evliymişsin hiç bu kadar aceleye gerek yok derim.üstelik psikolojim bozuldu gibi laflar etmişsin ki bunlar insanın hamile kalmasına engel olan laflar.rahat ol ve güzel düşün.zamana bırak.umarım hamilesindir.yarın sabah bi test yap derim.eger gebelik varsa açık pembe bi çizgi göreceksin zaten.umarım herşey gönlünce olur.ama tesi bi 10 dakka bekle.ilk zamanlarda hemen çkmıyo da.tecrübe konuşuyo:)))

Bende 5 Haftalik Hamişim Canim Adetim 2 Gün Geçtiğinde Test Yaptim çikti Ilk 8 Aylik Evliyim 4 Aydir Istiyoduk 4.ayda Oldu Stres Yapma Daha çok Erken Kafana Tkinca Olmuyo Hayirlisi Olsun Canim Inş Hamişsindir.

herkese cok tesekkur ederım bu sıteye iyki katılmısım sizlerle vakıt gecırmek cok güsel gercekten hayırlısı içim rahatladı valla insallah hamişimdir ve burada haykırırım bu sevıncımı insallaha.s.

deilim canım adet oldum hayırlısı olsun artık ne yapalım morel bozmaya gerek yok,vardır bi vakti zamanı ama üzülüo insan işte

X