merhaba,

yamo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2009
44
1
48
ikiz gebeyim 6 aylık.bana fikir yardımlarınız dokunabilirmi acaba.hihoyyyt

ne konuda yardımcı olacağız cnm onuda yaz

çok güzel gözüküyor. Allah banada sağlıklı kucağıma almayı nasip etsin. ne bilim bilmem gereken herşey tatlım.tecrübe çok yarar.

kk ailesine hosgeldin sefalar getirdin canim
allahim meleklerini saglikla sihatle kucagina almayi nasip eder insallah
ve hersey gönlünce olsun

çok güzel gözüküyor. Allah banada sağlıklı kucağıma almayı nasip etsin. ne bilim bilmem gereken herşey tatlım.tecrübe çok yarar.

hoşeldin ben daha yeni ikiz annesiyim cnm 22 günlükle bakımı çok zor
zorlu geçen hamilelikten sonra tatlı ama zorlu bir yol daha
inş.sağlıcakla alırsın kucağına kuzularını......
ilk 22 günde yapılan çok şey yok 2 saatte bir besleniyolar altlarını değiştiriyoruz gaz çıkar yatır .....(doğdukdan sonrasını anlatıyorum)uyanmıyolar çünki küçükler burunlarını sıkıyorum yada mama saatini yarım saat geçe atıyorum kendileri acıkıyor
sütüm az ve günde ikikere sağbiliyorum bir ona birde diğerine verebiliyorum.........şimdilik aklıma gelenler bunlar hamilelikle ilgili sorun varsa sor

bende ikiz annesiyim kızlarım 4 aylık şuan
ne güzel küçükken mama yiyip alt değiştirip gaz çıkartıp uyutuyorduk büyüdükçe zor oluyor bakımları..
kucak istiyorlar- ilgi istiyorlar- oyun istiyorlar ve ben tek bakıyorum bazen çoook zorlansamda ıKıZ ANNESı OLDUĞUM ıÇıN ÇOOOK MUTLUYUM..
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

bende ikiz annesiyim kızlarım 4 aylık şuan
ne güzel küçükken mama yiyip alt değiştirip gaz çıkartıp uyutuyorduk büyüdükçe zor oluyor bakımları..
kucak istiyorlar- ilgi istiyorlar- oyun istiyorlar ve ben tek bakıyorum bazen çoook zorlansamda İKİZ ANNESİ OLDUĞUM İÇİN ÇOOOK MUTLUYUM..
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

yaa şuan bende uykusuz gecelerde zorlanıyorum birde evde iş yapamıyorum
annem var şuan 21 günlüğüz demek büyüdükce daha zor oluyor heee
korktum yaaaa zor olduğu kesin çokda mutluyuz ama yorgunum inş.toplanırım

allah kolaylık versin canım..büyüdükçe uykuları düzene giriyor.merak etme. benimde annem kaldı birsüre ama daha sonra kendim bakmaya başladım.anneye alışınca daha sonra zor oluyor.şimdi haftada 1 gün geliyor annem.
eşimle banyo yaptırıyorduk 2 seferdir kendim yıkıyorum alıştım artık.
zamanla düzeninizi oluşturuyorsunuz ve bebeklerde alışıyor düzeninize..
daha çok yenisiniz(21 günlük) zaman geçtikçe onlar sana sende onlara uyarak düzeninizi kuracaksınız..

X