merhaba

hildam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2009
3
0
37
ben siteye yeni üye oldum. 27 haftalık hamileyim doktorumun da yardımcı olamadığı bir şikayetim var. hamileliğimin ilk haftalarından bu yana aşırı derecede tükürük salgım var.ve bu benm uyumamı, yemek yememi ve konuşamamı engelleyecek kadar fazla.sürekli olarak elimde bir peçeteyle dolaşıyorum ve sosyal hayatımı çok etkiliyor. rahatsız edeceğim hissinden dolayı kalabalık ortamlara giremiyorum. Ve bu salgıyı yuttuğum takdirde kusma gerçekleşiyor. Kime sorduysam böyhihoyyytle bir şeyi ilk defa gördüklerini söylüyorlar. doktorlar da dahil. acaba aynı sorunu yaşayan veya duyan var mı doğumla birlikte geçecek mi yoksa kalıcı bir şey mi.lütfen bana yardımcı olurmusunuz!!!!!!!!!!!!!!!!!

canım hoşgeldin...:ecrin_bebek:rabbim bebeğini sağlıkla kucağını almayı nasip eder inşallah...bu arada çok geçmiş olsun bende ilkdefa duydum böyle şeyi inşallah en kısa zamanda atlatırsın ...rabbim yar ve yardımcın olsun:Saruboceq:

kk ailesine hosgeldin sefalar getirdin canim
allahim saglikla sihatle bebegini kucagina almayi nasip eder insallah
rahatsizligin konusunda yardimci olamicam kusuruma bakma büyük gecmis olsun canim
hersey gönlünce olsun insallah

hoşgeldin canım geçmiş olsun
allah bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…