Merhaba Kızlar Ben De Hamileyim

pashas_angel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
5
0
37
Arkadaşlar merhabalar ben de 8 haftalık hamileyim. Bu siteyi eşim bulmuş. Ben de sizlerin arasına katılmak istedim. İnşallah hepinizin doğum öncesi, anı ve sonrası sorunsuz ve güzel geçer. Allah hepimize sağlıklı sıhatli bebekler dünyaya getirmeyi nasip etsin... :ecrin_bebek:

merhaba.Bende yeni uyelerdenim.3 hafta 3 gunluk hamileyim bende.insallah sag-salamat dunyaya getiririz.nasil geciriyorsun?kontrole hic gitdinmi?

merhaba.bende yenilerdenim.ama sorunluyum ((( konu bile açtım şimdi yeni.ne kadar mutlusundur değilmiii.allah tamamına erdirsin bebeğinle inşallah...

Tebrik ederim canım...
rabbim bebeğini kucağına almayı da nasip etsin inşallah..

pashas anegle, gozunuz aydin allahim tamamina erdirsin ins. bende yeni hamislerdenim :)))
INs rabbim saglicakla bebislerimize kavustursun bizleri

ne mutlu tatlım sana .. RABBıM tamamına erdirsin....sağlıkla kucakla inşallah .... babayıda senide tebrik ederim...

Kızlar hepinize çok çok teşekkür ederim.Benim için dilediğiniz bütün güzellikler sizlerle olsun.

Beliss cim, dualarım seninle hayatım...

tebrikler canım Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…