Merhaba hanimlar,5+4 gebelik kesesi hakkinda

ozlemkrgc45

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2022
5
0
38
Merhaba arkadaşlar,daha önce 2 dis gebelik geçirdim sonrasinda tupe başvurdum tutmayınca kendim tekrar deniycem dedim ve hamile kaldim,3 aylık iken kaybettim.simdi tekrar 5+4 haftalik hamileyim kese 5mm var dedi ama kese sol üst kanala yakınmış rahme inermi acaba,birde beta m 2000 lerce çıkması gerekirken 6000 lerce çıktı yuksek.daha önce yaşayan varmi lütfen destek olursanız çok sevinirim.kese sonradan rahme inen varmi..

Bende 5+3 yetim kesem 7.4 mm şuan yeri iyi dedi içinde bebekte var dedi bugün doktor. Riskli gebelik gurubuna aldı beni çünkü yumurta rezervim çok az ve iyi takip gerekiyor dedi. Kaybetme durumunda hamilelik şansım çok düşük. Betaya enson cuma günü baktirmistim 1660 çıkmıştı. Bugün progesterona baktı doktor 27.88 çıktı maşallah çok iyi dedi. Ya şuan aslında daha önce kaybım olduğu için söylenen iyi şeylere çok sevinemiyorum hep bir tedirginlik var üstümde bakalım hayırlısı olsun Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin.

Canım çok iyi anlıyorum seni inşallah allahim sağ salim kucağımıza versin.ama evet doktorun da dediği gibi maşallah değerlerin çok güzel iyi düşünmeye çalışalım pozitif olalım.ama insan bikerede kayıp yaşayınca strese giriyor iste.allahim hayırlısını versin 🙏

Canım merhaba bende dün kontrole gittim beta değerim 3600 kesem gorundu ama olması gereken yerin yukarısında dedi kornual gebelikten suphelendi bir hafta bekleyecegim bende 4 hafta 5 günlük hamileyim kesemin boyutu da 7.5 mm

Canım merhaba bende dün kontrole gittim beta değerim 3600 kesem gorundu ama olması gereken yerin yukarısında dedi kornual gebelikten suphelendi bir hafta bekleyecegim bende 4 hafta 5 günlük hamileyim kesemin boyutu da 7.5 mm
Sonuç ne oldu ? Kürtaj oldum beta değerim artıyor kornual gebelik dedi. Korkuyorum 🥺

Kornual gebelik tehlikesi geçti dediler bende . Cok fazla kanamalarım oldu hastanede yattım ama bebeğin yeriyle alakalı artık bir sorunun olmadığını söylediler
Çok sevindim sizin adınıza . Benim ne olacak bilmiyorum çok kötü durumdayım dört sene sonra olmuştu 🥺🥺

Sonuç ne oldu ? Kürtaj oldum beta değerim artıyor kornual gebelik dedi. Korkuyorum 🥺
Canım benim benimde cornual gebelikten suphelenmislerdi çok korkuyordum ama şükür değilmiş ve kesem asagiya indi.allahim yar yardımcın olsun çok iyi anlıyorum seni Allaha bol bol dua et benim elimden gelen o süreçte sadece dua etmek oldu.allahim hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın.

Merhaba 7 haftalık hamileyim banada Kornual gebelik olabilir dedi kesemin sağ tüpe yakın olduğunu söyledi dokturum sizin son durumunuz ne acaba çok merak ettim

X