merhaba ben aranızda yeniyim bebek istiyorum

nazveniyaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
8
0
merhaba arkadaşlar ben ilk defa yazıyorum daha önce sürekli okuyordum ama yeni aranıza katıldım, Bu gün canım çok sıkkın çok üzgünüm nasıl düzelir bilmiyorum çatlatma iğnesi yapıldı bana bugün moralim düzelmiyor bir türlü.sositososito

AMA morelini iyi tutman gerek kendini sıkarsan üzersen işleri daha zorlaştırırsın herşeyin başı morel bunu unutma!

canım hoşgeldın nedenn üzgünsünn .alamadımmm tedavı oluyorsun galıba ..............

tedavılerede moral önemli inş moralinii iyi tut. hayırlısı ols canımmmmmmmm

h.g. canım ıyıde bunda uzulcek bısı yokkı hayatım bunu bızler kackereler yaptırdık tedavı goruyosun normal bısıa.s yanı ne kadarlık evlısın rahatsızlıgın ne canım senın daha ılk bastan boyle yaparsan guzel sonunclar alamzsınkı hayatım hadı kendını toparla bakım:1hug:

Canim benim üzme herşeyin hayirlisini ve sağliklisini versin..bak seninle olan yaninda olmaya çalişan arkadaşciklarin var.adaçayi iyi geliyormuş ,denedinmi ??

merhabalar kızlar bende aranıza az önce katıldım bende bebek istiyorum çok stresliyim bu ay korunmadım ama ilişkiye girdim sizce hamile kalma şansım varmı yumurtlamadan 1 2 gün önce oldu ve yarın adetimin başlangıç tarihi çok gerginim

canım benim niye üzülüyon ki tam tersi içinde bi sevinç mutlluk olmalı bi umut olmalı.bence kalbini temiz tutu çünkü inşşallah Rabbim emeğinin karşılını vercek

hoşgeldin ...folik asite başladinmi?neden kalmayasinki bende 1aydir korunmuyorum hayirlisi hakkimizda

Merhaba ben de yeni katıldım ve sizler gibi anne olmak istiyorum.Elimizden gelen her şeyi yaptık ama ben biraz sabırsızım.Umarım bir an önce bebeklerimizi kucağımıza alırız.

moralim sıfır çün kü az önce adet oldum ama birkere yapmıştık birdahaki ay gün aşırı üç kere yaparsam hamile kalma olasılığım artar birde bakarsınız aynı ayda hamile kalmışız ne güzel olur bebişleride beraber büyütürüz rabbim herkese gönlüne göre versin...

merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım.bende bebeğim olsun çok istiyorum.moralleri yüksek tutucaz.stres yapmıycaz.inşallah allahım tüm isteyenlere sağlıklı evlatlar nasip eder.çalışmaya devam.

canım bende bugün yeniyim derdimiz aynı allah bizede bebk nasip eder inşallah senağlama

canım hoşgeldin aramıza.çatlama ignesi oldun demek.hayırlısı inşallah canım.bekle ve sabret yapacak başka bişy yok.sen klomen ve çatlama ignesi kullananlardansan eger seni bizim konumuza davet edeyim.en başta sabit konularda..oradan birçok şey ögrenebilirsin.öptümyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…