merhaba arkadaşlarrr bende hamileyimm

ilayda_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
11
0
36
mrh arkadaşlar sitede yeniyim ve 5haftalık hamileyim sizlerle paylaşmak istedim.ALLAHım herkese nasip etsin bu duyguyu.daha 6ay önce 2aylık bebeğim karnımda ölmüştü. ama şuan tekrardan hamileyim.inş. bu yavrumu alırım kucağıma hayırlısıyla..

allahım sizlerede nasip eder inş. gönülden diliyorum inanın bu arada hamilelerin duaları kabul olur derler kızlar gönülden ve yürekten diliyoorummminş. sizlerinde haberini alırız bir anönce

allahım sizlerede nasip eder inş. gönülden diliyorum inanın bu arada hamilelerin duaları kabul olur derler kızlar gönülden ve yürekten diliyoorummminş. sizlerinde haberini alırız bir anönce

Allah olmayanlara versin cnm inş
benim 2 aylık bir meleğim var zaten
o büyün öyle gelsin 2.meleğimyerimseniben

ayyy allah analı babalı büyütsün canım.. çok sviyorum bbebekleri inş. hayırlısıyla kucağıma alırım bende

canım tebrik ederim.. Allah kucaginda gormeyi nasip etsin.. Darisi basimizaa...

arkadaşlar günaydın....
bende dün gece öğrendim hamile olduğumu inanın şimdi tüm isteyenlere dua ediyorum.
bende ilk üye olduğumda bu siteye acaba birgün hamile olduğumu yazarmıyım diyordum ama oldu işte.umarım hamile olmak isteyen herkes bu mutluluğu yaşar.

tebrikler
Allah evlatlarınızı size bağışlasın ihşalalhhhhhhhh:Saruboceq:

canım hayırlı olsun bende 7 haftalık hamileyim bugün kalp atışlarını duyduk çokgüsel allah isteyen herkese nasip eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…