Merhaba arkadaşlar ben yeniyim ve çocuk istiyorum bir yıllık evlıyım eşim azospermi çıktı siz tecrübelerinizi benimle paylaşa bilir misin lütfen teşel

Bu iki sperm tahlili aynı kişiye ait olabilir mi, şaşırdım. 19.08.2022 tarihli sperm tahlilinden çocuk sahibi olunur, 26.08.2022 yani bir hafta sonra sperm sayısı sıfır. Bu arada ne oldu? Miktar da bir anormal, tahlil 3 gün ilişkisiz, masturbasyonsuz kalındıktan sonra verilir. 19.08.2022'de 3 ml boşalan adam bir hafta sonra niye 1 ml boşalıyor. Acaba boşalırken tüm spermini kavanoza dolduramadı mı? Bazen stressden olabilir. Sperm testlerinde erkeklerin eli ayağına dolaşıyor. Eşinin yardımcı olması gerekiyor. İkinci tahlilde bir ilginçlik var sanki hem çok az boşalmış ve bir el ne yaptıysa tüm spermleri öldürmüş. Bu akla yatkın değil. Niye bir hafta arayla iki test ve niye sonuçlar bu kadar farklı? Sperm görüldüyse görülmüştür ve vardır. Hiç görülmediyse sıfırdır.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…