Merhaba arkadaşlar bana acil yardım eder misiniz

isimsiz z

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2024
6
0
22
Merhaba arkadaşlar bana acil cevap verir misiniz beni adet dönemim iki gün gecikti ve adet dönemim asla geç olmaz ve ayrıca adet olmadan göğüslerimdeki şişkinlik ve hassasiyet bir hafta on gün önce başlardı ama bu sefer çok farklı oldu adet olacağım gün bel ağrısı göğüs hassasiyeti şişkinlik
Olmaya başladı ayrıca ağrılarım geçmezdi hep sancı olurdum ilk gün ara ara sancı oluyordum hemen bırakıyordu ikinci gün ise hiç sancı olmuyordu sadece ayakta uzun süre durduğumda belimde dayanılmaz ağrılar oluyor ve yumurtlama zamanlarında ki gibi akıntım oluyor acaba hamile olabilir miyim böyle olan kişiler varsa bana yazar mı rica etsem 😊

Merhaba arkadaşlar bana acil cevap verir misiniz beni adet dönemim iki gün gecikti ve adet dönemim asla geç olmaz ve ayrıca adet olmadan göğüslerimdeki şişkinlik ve hassasiyet bir hafta on gün önce başlardı ama bu sefer çok farklı oldu adet olacağım gün bel ağrısı göğüs hassasiyeti şişkinlik
Olmaya başladı ayrıca ağrılarım geçmezdi hep sancı olurdum ilk gün ara ara sancı oluyordum hemen bırakıyordu ikinci gün ise hiç sancı olmuyordu sadece ayakta uzun süre durduğumda belimde dayanılmaz ağrılar oluyor ve yumurtlama zamanlarında ki gibi akıntım oluyor acaba hamile olabilir miyim böyle olan kişiler varsa bana yazar mı rica etsem 😊
Eczaneden iki tane test al erken gebelik vs bozuk olma ihtimaline karşı testin yedekli al
Sabah ilk idrarla yap
Belli olmaz belirtilerden anlaşılmıyor olabilir de olmayabilir de

Doğru söylüyorsun 😂ama geçen sefer çok ama çok fazla belirtim vardı ve hiç bişey yoktu sende hiç böyle belirtiler olmadı mı 🥺
Ben hamile olduğuma doktora gidene kadar ikna olmadım :KK70: test yaptım sancım çoktu heralde kimyasal falan dedim silikti. Gidem de ilaç falan versin diye gittim. Söktürücü versin diye muayeneye gittim hamilesin dediler ben şok :KK70:

Online gebelik testi yapamıyoruz henüz malesef😂 bir test alıp yapacaksınız

X