Mercure Otel

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
0
Mercure Otel

Rüyalarınızdaki tatilin en doğru adresi olan Mercure Otel'de, eşsiz dekorun ve çalışanların sıcak tebessümü ile tatilinizi renklendirin. Girne şehir merkezine 6 km, Ercan havalimanı'na 55 km uzaklıkta, denize sıfırdır. Ultra herşey dahil, 0-6 Yaş 1. çocuk ücretsizdir. Wellness ve spa hizmeti, sağlı ve güzellik merkezi, kapalı havuz, Türk hamamı, sauna, jakuzi, spor salonu, yoga salonu, cilt ve vücut bakım odaları, tematik masaj, 2 adet tenis kortu, business center, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, Beach Club, Kybele Restaurant, The Steak House Restaurant,havuz bar, plaj bar vardır. Odalarda güvenlik kasaı, merkezi ısıtma, minibar, wireless bağlantısı, lcd tv vardır.
Erken Rezervasyonda %10'a varan indirimleri kaçırmayın.

Oteli Haritada Görmek İçin Tıklayınız.

Detaylı Otel Bilgileri İçin Tıklayınız.

Tatil Hattı
0216 550 19 19
0532 111 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
mayıs ayında düğünüm olacak kısmetse ve biz kıbrısı tercih edioruz balayı olarak. mercure hoteli düşündüm daha önce giden arkadaşlar varsa nasıl olduğu hakkında fikir verebilirlermi teşekkürler.

mercure cok guzel ama ozellıkle salamıs,jasmıne court, acapulco tavsıye ederım...
salamısın ve jasmının casınoları coookk guzel ve kaya artemısın de..salamıste casınonun yemeklerı muhtesem ve butun casınolarda ıckı sınırsız..cok guzel dusunmussun kıbrıs bı cennet ya suan dıorum kı keske okulum bıttıkten sonra orada kalsaydım..eglencede ıstıyosan hayat gırnede jasmıne court sehrın ıcınde yanı kıbrısta ulasım bıras zor o yusden jasmıne tercıh edersen rahattır ve aksam lımanın yanındakı cafelere yurrume mesafesınde.. jasmıne bve salamıs benım favorılerım..

merhabalar acapulco otel için 5 gece satın aldık ilgili konu başlığını bulamadım o yüzden en yakın burası göründüğü için buraya yazıyorum. acapulconun banyolarının resmini bulamadım, genel olarak temizliği hakkında bilgin varsa paylaşırsan sevinirim. teşekkürler.

merhaba acaba acapulconun temizliği hakkında bilgin varsa paylaşırsan sevinirim.teşekkürler.

merhaba acaba acapulconun temizliği hakkında bilgin varsa paylaşırsan sevinirim.teşekkürler.

cnm bıraaz gec oldu gıttınmıde bılmıyorum ama kalıtelı bı yer tercıh etmıssın..acapulconun sahılı ve yuzme havuzu super..ama ıcı hakkında bı bılgım yok konaklamadım kendım evde kaldıgım ıcın orda yasarken..ıyı bı otel ama bıraz sehre uzak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…