Meraktan catlayacagim hamilemiyim

xyzxyz

Sadece İmtihan....
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2010
1.404
590
Arkadaslar ya su an cok heyecanliyim.ben sabah oylesine bi idrar testi yaptim.bisey goremedim.sabah ciktim ise gittim sonra.simdi eve geldim baktim coook silik bi cizgi var.ne oluyo simdi nedir bu? 6.gun yaptim cikmamisti.simdi asilamanin 10.gunu bugun.olabilir mi hamile olabilirmiyim?????basina bu sekil bisey gelen var mi yaa

Arkadaslar ya su an cok heyecanliyim.ben sabah oylesine bi idrar testi yaptim.bisey goremedim.sabah ciktim ise gittim sonra.simdi eve geldim baktim coook silik bi cizgi var.ne oluyo simdi nedir bu? 6.gun yaptim cikmamisti.simdi asilamanin 10.gunu bugun.olabilir mi hamile olabilirmiyim?????basina bu sekil bisey gelen var mi yaa
Bat ne zaman senin

Asilama daha 10 gun olduysa olmaz cnm.birde testlerin belirli bir suresi var testi yaptiktan sonra.mesela ovulasyon testinde 10 dakikadan snra cikan sonuclar kabul edilmiyor

Testini tekrarla derim ben. Hersey gonlunce olur insaallah

X