merak işte..naparsın.

gocmenkuslar

Üç silahşör & anne baba
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2011
1.033
12
arkadaşlar dün kadın doğum doktoruna rutin kontrol için muayene olmaya gittim. doktor alttan ultrasonla muayene ederken ekrana bende bakıyordum. muayene sırasında ekranda (gebelik kesesi gibi) siyah bir nokta gördüm. doktorunda bunu fark ettiğini gördüm ve bana şaşırmış gibi birden son adetin ne zamandı senin dedi. bende 1 kasım diye cevap verdim. bana "yani adet oldun bitti kesin dimi" dedi. bende evet deyince birşey söylemedi. bende demedim.. sonra yumurtalarıma baktı. rahimin temiz dedi.ama aklıma acaba o gebelik kesesimiydide adet olduğumu öğrenince olmaz diye önemsemedi doktor es geçti diye düşündüm. o an sormadım ama şu an içim içimi yiyor.1 veya 2 cm çapındaydı benim gördüğüm nokta. acaba benmi kuruntu yapıyorum bilemiyorum. belkide şüphelenseydi kan tahlili yaptırırdı diyorum. devlet hastanesi yapmaz ama özelde olsaydı belkide bakarlardı. böyle bir durumla karşılaşan varmı. merak ettimde. :26:

Son düzenleme:
yok canım gebelik kesesi olsaydı adet tarihine göre büyük ihtimal içinde bebeğin de görünmesi lazımdı.en kısa zamanda görürsün inşallah o güzel resmi

haklısınız galiba. ama meraklanmamak elde değil. hani geç döllenme olurda daha kana karışmadan vücut algılayamayıp adet olduysam diye düşündüm. üstüne görenlerde oluyorya. tanıdığım bir kaç kişi hatta annemde ilk hamileliğinde adet olmuş yok zannetmiş ve 9 ay sonra doğum yapmış. tabii düğün gecesinden hamile kaldığını bilmediği için son adetinden hesaplamış. ve hesabında yanılmış. neyse galiba 28 kasımı bekliycem. yorumlarınız için teşekkür ederim.:KK19: :KK19: :KK19: :KK19:

Son düzenleme:
X