Kız İsteme Merak ediyorum

E

EU3

Ziyaretçi
Merhaba bayanlar
Benim isteme soz konusu henuz gecmedı ama erkek arkadasımla konusurken bazen laf arasında
"anneni babanı çiçeğini çikolatanı alıp gelsen "
dıyorum ama soyle bı durum var. Sevgılımın annesıyle babası bosanmıs babası yenı bırıyle evlendı annesı hala bekar
oyle oluncada ılerde ısteme olursa nasıl bıraraya gelıcek bu ınsanlar
babanın yenı esı kız ıstemede olmasada nısanda dugunde olur ?? Boyle bı durumu en ıyı sekılde nasıl ayarlarız aranızda yasayanlar aydınlatabılırmı acaba benı
Bu baslıkta sohbet edebılırız..Fıkırlerınıze ıhtıyacım var.

canım benim kayınvalide ve kayınpederimde aynı durumda :KK43: ama o zamana gelince konusacaklarını söluyolar..bir araya mecburen gelecekler :nazar:

Ay cok sevındım benım gıbı bırıyle sohbet edebılıcem , yasasın

Dedıgınız gıbı mecburen bır araya gelıcekler ama ne bılıyım sımdıden korkuyorum ıste ne bılıyım
10 seneden fazla olmus bosanalı bunlar baba yenıden evlenmıs anne bekar
baba ve yenı eşi modern anne gelenekselcı bıraz

ayynı ßizimkiler :)) baba aldatığı için boşanmışlar bide :KK43: o yüzden araları pek iyi deil..bakalım yaz sonu bişeyler düşünüoruz ama yawrum benimki iki arada harap oluo..ona şunu de su lazım annene de babana sunuda söle durumları..mirmirmirmir ikisininde birbirini göresi yookk..ahh çok zor olucak

Bır baska arkadasımdan duydum burda annesı yenıden evlenmıs onunda o da uveybabanın aılesıne bı davetıye oz babanın aılesıne bı davetıye bastırmıs her ıkı tarafında gonlu olsun dıye
hep boyle mılletı ıdare etmekle gecıcek heralde bızım :)

siz yaz sonunda ne dusunuyorsunuz
profılınızde evlı yazıyo da o yuzden :S

evli deilim :) :eek: ölesine yazdım..söz nisan falan :) sen kaç yasındasııın

E nasıl tanıstınız ne kadar zamandır bırlıktesınız detayları merak edıyorum :)

bizimkisi çocukluk aşkı :asigim: ilginç ama 12 yasından ßeri çıkıyoruz :):) ama aşığım hala..8 yıl oldu bu yıL..ailemLe ßu kış tanıştırdım..oturmaya falan geLdiLer..hatta topiin ßirinde payLaştım sakarlıklarımı o akşam kii sırnaşık şeyikimiz arasında yüzük taktık ama nişan ne zaman ßilmiorum..ßi ßu yaz dior ßizimkiler ßi erken :):) söze gerek görmediler..zaten taktık hem aileler tanışınca bizde raat raat geziorus..onayı aldık anlıcaın yerimsenibenßu yaz sonu inşllah nişan düşünüoruz..isteme falan.. delikafadulden sen canım..

hadi herkes payLaşşsın yaa buyrunnnnnnnnn

Daha once soyledım mı bılmıyorum 3 teyze 1 anne 1 uvey anne var ıdare edılıcek
ılerde ben yanıcam mafoldumben

universte 1. sınıfta tanıdım o gun bugundur bı tek kısıyı gordu gozum

ne mantık dınledım ne akıl ben sadece kalbımı dınledım yanlısta olsa kararlarım hep sevdıgım adam ıcın yaptım hıc pısman dıılım
cok ozluyorum sımdı askerde ama askerden gelınce artık bı karar ver be adamı dıcem cunku bızde 2005 ten berı bırlıkteyız

kaydirigubbakcemile3 ßizimkisi ßide tek çocuk sülalenin tek geliniyim ßeeen ... ßide ßeni düşü..ama güsel bişe çok gıymatlı oluorum kaydirigubbakcemile2 ne aşk ne mantık.. mantıklı aşk olmalı ßence :)

X