merak ediyorum

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
37
arkadaşlar neden koptuğumuzu merak ediyorum herzaman bi aradayken hamiş kalana dek en azından hamiş kaln bi çok arkadaşımız kalmayanlarla sohbeti kesiyo sanki dışlanıyomuş gibiyiz neden konuştuğum bi çok kişi bu şekilde düşünüyo kkda sizcede ölemi yada sizde benim gibi merak ediyomusunuz değişiomuyus hamiş kalınca yoksa benmi böyle düşünüyorum bu arada herkes için geçerli değil bu sözüm sadece bazı arkadaşlar için hani herkes böle demiyorum alınmasın arkadaşlar yada alınmayın

Haklı olabilirsin arkadaşm.. ama şöylede düşünmek lazım tuaf bi telaşa bürünüyo insan ben ondandır diye düşünüyorum. o zaman burdan arkadaşlara seslenelim hamile kalanlar irtibatı kesmesin bende dahil....

sölemek istediğim merak ettiğim mesela bizlerden selamı bile almayanlar oluyo hani neden anlamaya çalıştığım şede bu

O zaman bu arkadaşlar işimiz bitti biz hamileyiz bizden bu kadar diyolar boşver arkadaşım ya. takılma kendileri bilirler.....

O zaman bu arkadaşlar işimiz bitti biz hamileyiz bizden bu kadar diyolar boşver arkadaşım ya. takılma kendileri bilirler.....

haklısın canım sağol ama iştre paylaşımlarımız var ya o biraz üzüyo galiba neyse napaalım kısmet hayırlı olaun gebesin sanırım meleğin sağlıcakla koşa koşa uça uça gelsin sana inşallah evin misler gibi kokusuyla dolsun meleğinin

Onlarında isteyerek yaptığını düşünmüyorum ben, çünki insan kendi gibi biriyle dertleşmeyi daha çok sever, hamile kalanlarda hamilelerle paylaşımda bulunmak isterler, hamileliğin getirdiği heyecan ve milyon tane soru ile başka topiklere kayıyorlar. Ama selam verildiği halde alınmıyorsa o ayıp işde.

i,şte selam olayı insanı üzyo elbette anlıos onları meleklerinin heycanları yürelklerini sarıyo ama işte bazı şeyler insanı kırıyo

onlar hamiş oldu paylaşacakları bebişleir var. bizimle ne paylaşsınlarki. cevap bile veren olmuyor sorulara. üzülme güzelim bir gün bizde anne olucaz bizde bebişlerimiz hakkında sohb et edeceğiz. mevlam büyük tez zamanda verir inşallah

kendi adıma söyleyebilirimki öyle bişey yok. yine konusttugum herkesle konusuyorum. bırısı bıldıgım bişey soruyorsa cevap vermeye ozen gosterıyorum. senın soyledıgın gıbı ınsanlarda tanıdım bende. umarım bu sayı azdır.

işte olmayanlar az kızlar sorun neden elbet bebişleri var sağlıkla gelsin büyüsünler ama selam almamak vermemek neden

onlar hamiş oldu paylaşacakları bebişleir var. bizimle ne paylaşsınlarki. cevap bile veren olmuyor sorulara. üzülme güzelim bir gün bizde anne olucaz bizde bebişlerimiz hakkında sohb et edeceğiz. mevlam büyük tez zamanda verir inşallah

haklısın dilerim meleklerimiz tezzamanda gelir kimse çoğu kişi eskisi gibi diil

X