merak ediyorum szinde mi böyle?

gerard

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2010
189
0
iyi günler a.s. ben 17 yaşındayım ve göğüslerim dim dik ama nası dimdik füze gbi hani normal kadın göpüsü yuvarlak olur ya benm ki füze gbi 80 bden kullanıyrum acba büyüdkçe yuvarlaklşma olr mu ? cvp yazrsanız çok mutlu olurum boshayallersmile

bencede sorun edilcek bsymi bu ?

goguslerini guzel gosterck bi sutyenle sahane bi gorunm elde edersin sempatiksalakcinni

lakin sen gorunumden rhtsizsan gogusleri kucultmekle ilgili olan topici incele bakalim isine yarar belki boshayallersmile

bir kaç sene sonra yumuşayıp inmeye başlar canım. öyle füze gibi olanlar sonradan gayet yuvarlak ve dik güzel bir hal alıyorlar dert etme sakın. elinle yuvarlayarak masaj yaparsan da yardımcı olur.

bir kaç sene sonra yumuşayıp inmeye başlar canım. öyle füze gibi olanlar sonradan gayet yuvarlak ve dik güzel bir hal alıyorlar dert etme sakın. elinle yuvarlayarak masaj yaparsan da yardımcı olur.

çok çk çk teşkkr edrim yanıtlarnız içn içim rahtldı :1hug:

Bizde 17 yasindayken gögüslerimiz füze gibiydi :))) heeyyyy gidi heeeeyyy
simdi deniz altina dönüstü, onun icin füze gibiyken kiymetini bil canim. :)))

CANIM YA SIMDI OYLE OLUR BENIMKIDE OYLEYDI AMA SIMDI YERLERDE EVLEN COCUK DOGUR EMZIR SENINKIDE BIZIMKI GIBI OLUR ACI AMA GERCEKbenneyaptımki

teşkkr edrim cevplrnz için a.s. bnm yaşımda bi kç akdşımnkilr yuvarlakta bnde o yzden sordum bnmklrde yuvarlaklşr mı die çok saolun :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…