merak ediyorum da....

__zeynep__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2008
202
1
39
kızlar merak ediyorum da tekrar hamile kadığınızı öğrenirseniz ne yaparsınız... benim şuandaki en büyük korkum bu o yüzden sizinde düşüncelerinizi merak etim doğrusu...

.........................................

Son düzenleme:
Valla canim bebislerimiz cok kucuk oyle birsey olsa cok uzulurum ilk bebegim adina ama mecbur dogururum asla baska sey dusunmem..

Doğurmaktan başka birşey düşünmeyeceğime göre,olumlu yanlarını görmeye çalışırım.birlikte büyürler derim..yine de en az 2 sene beklemek istiyorum tabi..ama nasip:)

ewet yaa bende en az 3 sene beklemek istiyoruma ma adette olmayınca insan korkuyor.. elbette bende kesinlikle başka birşey düşünmem doğururum bebeğimi ama kızım içinde çok üzülürüm..

Valla canim bebislerimiz cok kucuk oyle birsey olsa cok uzulurum ilk bebegim adina ama mecbur dogururum asla baska sey dusunmem..

aynen annişe katılıyorum
oğlumla çok ilgilenemiyeceğim diye üzülürüm ama kesinlikle doğururum
birlikte büyücekleri içinde şanslı olurlar aslında

Maalesef ben bunu ilk çocuğumda yaşadım.Oğlum 10 aylıktı hamile olduğumu öğrendim.Dünya başıma yıkıldı.beşiğin başına oturup uyuyan yavrumu seyrederken çok ağladım. memeden kesmek zorunda kaldım.Çalıştığım için de çok zor oldu.Ama asla aldırtmayı düşünmedim.İyi de yapmışım.Çok zor büyüttük tabi,ikiz gibi.Minik yavrum abi oldu 19 aylıkken.Öbürünü de sevemedik doyasıya .Uzunca bir süre çocuk da düşünmedik doğal olarak.9 yıl aradan sonra kızım oldu.Onu abilerinin yerine bol bol seviyoruz.Aman kızlar size tavsiyem önleminizi alın;yıpranmayın.Bir şekilde bebişleri büyütüyoruz ama kendimizden çok şey veriyoruz.

zeynom çok haklı aynen katılıyorum. çook zor valla aman dikkat kendinize edersiniz.:))))

benim oğlum 7 aylık oldu. ikinci çocuğu çok arzuluyorum. oğlum 1 aylıkken başladı 2.bebek isteği kendimi zor tutuyorum desem yeridir. ama bir taraftanda oğluma verilen sevgi ve ilginin azalacağını düşüncesi üzülüyor tabii herşey ikiye bölünüyor. ama kazara kalırsam hayatta aldırmayı düşünmem aldıranada çok karşıyım zaten..

Bilerek hamile kalmam şuan ama, hamile kalmış olursamda sevinirim kesinlikle doğururum ikisi aynı anda çıakr birlikte büyürler bi arkadaşımın öyle ilk başlarda çok zordu ama şuan çok memnun 12 ve 13 yaşlarındalar artık arkadaş gibi kızlar.

Allahtan onlemimi aldim ihtimali yok ama oyle bir durumda kalsam ki bebegim cok kucuk arti yurtdisinda yanlizim dogurmazdim 3yil sonrayi dusunuyorum henuz erken ama yanlis anlasilmasin kurtaja tamamen karsiyim onlemini almali insan keyfi dikkatsizligi olmamali

ya bende çok korkuyorum.adetim geçeli 6 gün oldu evde test yaptım negatif çıktı.gerçi doğumdan sonra benim adet problemim ortaya çıktı.ya olmuyorum.yada 15 gün arayla tekrar oluyorum.eşimde ya hamileysen diyip duruyor.hamile kalırsamda kesinlikle aldırmam.kızım için çok üzülürüm.memeden kesmek zor olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…