merak edenlere

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
geçen gün merak ediyorum gebemiyim acaba demiştim ya test yaptım gebe falan degilmişim direkt tek çizgi çıktı yine başka bahara kaldı yaniiisenağlamasenağlamasenağlama

• Konu Sahibi EU1
geçen gün merak ediyorum gebemiyim acaba demiştim ya test yaptım gebe falan degilmişim direkt tek çizgi çıktı yine başka bahara kaldı yaniiisenağlamasenağlamasenağlama

canım ya üzülme işallah diğer aya kalırsın hamiş.herşeyin hayırlısı ya ümidini kaybetme.tam gaz yola devam.tüm isteyenlerinki olur işallah vede benimki.

• Konu Sahibi EU1
Ne yapalım canım demekki zamanı varmış inşalah bir dahaki ay güzel haberini alırız canım benim...

• Konu Sahibi EU1
diğer ayda olmazsa avazım çıktığı kadar bağıracam zaten yaaaÇok üzgünüm çoook

• Konu Sahibi EU1
Hakkinda Hayirlisi Canim Güzel Allahim Vereceği Zamani Bilir

• Konu Sahibi EU1
Olur ki hoşunuza gitmeyen bir şey, sizin için hayırlıdır ve olur ki,
sevdiğiniz şey de sizin için bir şerdir. Allah bilir de siz bilmezsiniz.
(Bakara Suresi, 216) Herşeyde bir hayır vardır.sabırla beklemesini bilicez

• Konu Sahibi EU1
canım arkadaşım üzülme.
ama merak ettim reglin kaç gün geçmişti.
çünkü bazılarında 15 gün geçse hamile olsalar bile çıkmıyor.
ablamda 10 gün geçmesine rağmen ne kanında ne idrarda çıkmıştı 1-2 gün sonra baktı hamileydi.
inşallah
bebeğin olur.

• Konu Sahibi EU1
canim demek ki bu ay kismet degilmis vardir bir hayir bakalim...

insallah onumuzdeki ay hamile kalirsin umutsuz olma ve bol bol dua et...

hersey gonlunce olsun

• Konu Sahibi EU1
canım hayırlısı inşallah. Daha zamanı gelmemiş demekki meleğinin. İnşallah yola çıkmıştır , bu ay sana doğru geliyordur a.s.

artık degilim zaten regliyim öyle diye umutlanmıştım yada test bozuktur belki diyodumbenneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…