meraba

s.murat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2009
12
0
bende aranıza yeni katıldım,sağlık sorunlarım var aynı sorunlarla uğraşan arkadaşlarla iletişim kurmak istiyorum.:eek:

73ae70d4ca77488d04f2750ri8.gif
s.murat,geçmiş olsun

Teşekkürler,mesajı yazdım gönderdim tekrar açtığımda yazmış olduğum mesajı bulamadım siteyi tam çözemedim hala demekki cevabım geç oldu biraz kusura bakmayın görüşmek dileğiyle

Sağlık ihmale gelmeyecek bir konu ama her şeye alışılıyo zamanla hastalıklara bile, sorunlarım şu aşamada hayati önemli değil ama sıkıntı veriyo işte böbreklerimde sıkıntı var midemde var ikisiylede yaşayacağım mecburen kurtulamayacağımı anladım,kandada trombin düşüklüğü var bu sebeplede geçtiğimiz haziranda bebişimi kaybettim şimdi bebiş istiyorum dualarınızı bekliyorum..

Sağlık ihmale gelmeyecek bir konu ama her şeye alışılıyo zamanla hastalıklara bile, sorunlarım şu aşamada hayati önemli değil ama sıkıntı veriyo işte böbreklerimde sıkıntı var midemde var ikisiylede yaşayacağım mecburen kurtulamayacağımı anladım,kandada trombin düşüklüğü var bu sebeplede geçtiğimiz haziranda bebişimi kaybettim şimdi bebiş istiyorum dualarınızı bekliyorum..

öncelikle hoşgeldin canım inşallah allah şifanı verrir herşey gönlünce olur

X