Menopozda hangi tskviye

Karmagul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2017
1.875
1.193
Yaşım 45. Doktora göre erken menopoza girdim. Hormon tedavisi önerdi ama ben korkuyorum hormondan. Cildim için collagen tavsiye eden varmı? Menopoza girip hormon haricinde takviye alan varmı?

Merhaba ben de 39 yasinda ilk erken menopoz belirtileri basladi 41 yaşımdan beri hormon alıyorum ,yakinda 43 olacagim.Her doktor farkli birsey diyor. En son rutin kontrole gittigim kadin doktoru 2 ay klimadynon takviyesi 6 ay normal hormon hapi sonra 3 ay klimadynon yani donusumlu kullan dedi. Pazartesi baslayacagim ama en korktugum ates basmasi daha once yasamistim. Kolojen kullanabilirsin dedi ve day2day aldım ,radyolog uzun sure kullanma dedi. Genel cerrahi, vucut ihtiyaci kadarini ceker bu tur takviyelerden dedi ve kendisi de onermiyor. Ayrica hormon kullanimi zaten meme kanserini yuzde 1 civari kullanmayana gore arttirir dedi

Taze naneyi bardağa koyup üzerine sıcak su koyup 5 dk demleyip içerseniz günlük olarak, östrojen üretimini destekliyor. Bir denemenizi öneririm. Kadim hemşire önerisi, bir araştırabilirsiniz.

Merhaba, 2 yıldır doktorumun tavsiyesi ile q-mena adlı bir ürün kullanıyorum. Sinirlilik, ateş basması, uyku düzeni konusunda bayağı başarılı. Tavsiye ederim. Collagen olarak aynı firmanın q-collageni var. Ürünü trendyoldan alıyorum yada kendi sitelerinden. vitaldesk.com

Adet goruyormusunuz

Merhaba sizin durumunuz da erken menopoz mu

Bana konulmuş bir teşhis yok şuan testlerim devam ediyor ancak

Resveratrol
Quenzim Q10
Omega 3
Magnezyum kullanıyorum
Bunun dışında hayıtotu ve testere dişli aslan pençesi çayı içiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…