MENOPOZ SONRASI ADET OLAN VAR MI? LÜTFEN ACİL BAKARMISINIZ?

Bicare58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2021
324
51
50
BEN 48 YASINDAYIM. ARA ARA ADET GECİKMELERIM OLUR SONRA YİNE ADET OLURDUM. HER SEFERINDE DEĞERLERİM MENOPOZU GÖSTERSE DE YİNE SONRASINDA YİNE ADET OLURDUM. GEÇEN SENE TEMMUZDAN BU YANA HİC ADET OLMADIM VE BU SEFER HIÇ GİDİP DEĞERLERİME BAKTIRMADIM. MENOPOZA GİRDİM DİYE GİTMEDİM. 15 GÜNDÜR GÖĞÜSLERIMDE ASIRI BİR AGŔI VE HASSASLIK VARDI. VE DÜN GECE DE KASIKLARIMDA ADET SANCISI GİBİ SANCI LAVABOYA GITTİM LEKE VARDI KORTUM ACİLE GITTIM ÇOK ILGİLENMEDİLER. ERTESİ SABAK POLIKLINİĞE GİTTİM SADECE USTTEN ULTRASONDA OVERLER VE RAHIM NORMAL ADET DEDI. COK EMIN OLAMADIM. ARANIZDA BÖYLE AYLARCA OLMAYIP ADET OLAN VARMI? BU ARADA BRONŞIT BASLANCI VARDI INFEX 200 LUK ANTIBIYOTIK KULLANIYORUM. ŞU AN ÖYLE COK KANAMAM YOK PEMBE LEKELER VE SANCIM VAR.CVP VERIRSENİZ SEVİNİRİM

Yaşınız menopoz için normal iyi bir kadın doğum doktoruna gidip hormon testi vermenizi öneririm burada ne desek boş

Yaşınız menopoz için normal iyi bir kadın doğum doktoruna gidip hormon testi vermenizi öneririm burada ne desek boş
Bugun gittim yumurtalik ve rahim normal dedi. Adet goruyorsun dedi ama benim içim rahat değil. Bu arada ram bir adet kanamasi yok pembe lekeler var sancim çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…