Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Canim merhaba ben adetle _bugunlerde olurum_ ameliyat icin gun alacam iste ama benim hatirliyosundur belki histereskopi ve lap.beraber yapacaklar.ben bayagi korkuyorum valla...insallah hayirlllisi ile atlatiriz..

neyse sağlıkla gelsinler de dünyaya...ahdım var poposunu ısırıcam çok bekletti diye isimleri bile hazır ama işte..gelecek inşallah kıymetlilerimiz...

neyse sağlıkla gelsinler de dünyaya...ahdım var poposunu ısırıcam çok bekletti diye isimleri bile hazır ama işte..gelecek inşallah kıymetlilerimiz...

ay gelsin de ben de ısırcam poposunu!! sağlıklı sıhhatli olsun da, eşime diyorum ki eşeğe bak şimdiden paramızı yemeye başladı, onca para döküyoruz amma kıymetli

berbat bir dün gecirdim.dünya basima yikildi.yillardir düzenli gelen reglim 4 gün gecickince hamile zannettim kendimi.sonra dün bir karin agrisi ve regli dünya basima yikildi.öldüm öldüm dirildim ne zormus umut edip kaybetmek.simdi ise biraz igiyim.ve bu ay hastanenin yolunu tutacagim sanirim yani memorialin.birde sunu soracagim.kisa protokol kac gün kizlar sürüyor.benim vizem bitiyorda.hesap etmem gerek

her şerde bir hayır vardır
kendini belli ki yıpratmışsın şimdi bebeğin için güçlü ol lütfen
kısa protokol 15-16 gün sürüyor (transfer günü de dahil)
hakkında hayırlısı olsun
güzel haberlerini alırız İnşallah

yazını okuyunca sölemeden edemedim.benimde ahdım var eşime hep derim hele bi gesin o popsuna poposuna vurucam bekletti diye ne inatçıymış diyoruz RABBİM ahdımızi yerine getirmeyi nasip etsin

senin ilk denemen mi canımm
yok cnm 2. olacak
ama ben ilkini ankarada yaptırdım.
memoriale ilk olacak.
Canim merhaba ben adetle _bugunlerde olurum_ ameliyat icin gun alacam iste ama benim hatirliyosundur belki histereskopi ve lap.beraber yapacaklar.ben bayagi korkuyorum valla...insallah hayirlllisi ile atlatiriz..

cnm histeroskopi zor değil korkma..
lap.ta kesik oluyor bende ondan korkuyorum..
yani aslında tam olarak ondan da değil tüplerin gitmesinden çok korkuyorum
:26:

canım benim ailemde burda ama ben onlara tedaviyi soylememiştim yani eşimle gittik sadece kimseye gerek aklmadı merak etme yanında eşin olsun yeter zaten basit bir işlem gorevliler sagolsun yardım ediyorlar

canım ya yarın ya da salı olacak. bugün aradım konuştum. haber bekliyorum. ama içimden bir ses salı olacak diyor :)
canım ins 5. gun transferi olacak ozaman senin ne guzel ins hayırlısı ile tutacak

canım benimde sebepsiz infertilite dediler benim ilkinde tutmadı ama baska sebeplerden dolayı merak etme inş tutacak

canım birşey soracagım neden ilk önce sende pcos olabilir dediler biliyor musun?sonra nasıl pco olmadıgını anladılar doktorun kim bende sebepsiz infertilite var ama artık bende acaba bende pco mu var diye süphelenmeye basladımda

Canım ben özelde sordum en az bir ayda çıkıyormuş zamanın varsa yaptir

aysunay
belki37
cakir44
dentur
ddeerryya
kezban
luxura
mummu
sezyal
semra58
sblkmbrs
sumeyye
umut37
juliaa
inci
western

eksik fazla bilmiyorum ama baktim yazilan mesajlara gozden kacan olmadiysa sayi bu sekilde....

bendem iiilik sende ne var ne yook?
senin heyecan dorukta sanirim....

ya bu süreç tam paranoya olma süreci her adımında bekliyorsun, hele endişeli bir tipsen tamam artık. ama Rabbim yine de sabrını veriyor gerçekten.
ben heyecanla transfer günümü bekliyorum artık. ya yarın ya salı olması lazım. bu gün üçüncü gündü çünkü. inşallah bir aksilik olmaz. bir de transferden biraz korkuyorum ağrı olur mu diye.

Transfer işlemi bence tedavinin en kolay ve en zevkli işlemi. Hiç bir acı yok, üstelik büyük buluşma gerçekleşiyor

Transfer işlemi bence tedavinin en kolay ve en zevkli işlemi. Hiç bir acı yok, üstelik büyük buluşma gerçekleşiyor

içimi ferahlattın canım. ben şuna seviniyorum, en azından ayık olacak ve dua edebileceğim.
yumurta toplamada, artık uyuyabilir dedi hemşireler bana gülerek, şimdi güzel şeyler düşün dediler. ben hemen dua etmeye başladım.. yarısında gitmişim.
şimdi o sıra hep dualar edebileceğim

aysunay
belki37
cakir44
dentur
ddeerryya
kezban
luxura
mummu
sezyal
semra58
sblkmbrs
sumeyye
umut37
juliaa
inci
western

eksik fazla bilmiyorum ama baktim yazilan mesajlara gozden kacan olmadiysa sayi bu sekilde....
Ooooooooooooo Mart grubu superrrrrrrr kızlar mümkün olduğunca burada olup birbirimize destek olalım bu süreçte...transfer günlerinideeee isimlerin yanınami yazsak allahım umarım hepimiz hamiş oluruz

Senin buluşmaya da az kalmış. Rabbim bu seferki buluşmadan size ve tedavi gören tüm arkadaşlara salih ve sağlam evlatlar nasip etsin.

canim insallah biz simdi senin ve digerlerinin gectigi yoldan geciyoruz.imsallah hersey guzel olacak....

Ooooooooooooo Mart grubu superrrrrrrr kızlar mümkün olduğunca burada olup birbirimize destek olalım bu süreçte...transfer günlerinideeee isimlerin yanınami yazsak allahım umarım hepimiz hamiş oluruz

evet canim mart cooook kalabalik gercekten.insallah hersey yolunda gider bizde muradimiza ereriz.hayirlisi insallah....yazariz isimlerimizide sorun yok bence....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…