Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım ben de eşimle gidicem..eminim rahat olacak... ama giderken ne gerekir... yanımıza almamız gereken bişeyler var mı yaptıran arkadaşlar belirtirse çooook sevinirim biz acemilere...

canım birşeye gerek yok. rahat bir kıyafetin olsun yeter. zaten ameliyat önlüğü giyiyorsun, sonra çıkıyorsun, yatakta dinleniyorsun. gitme vakti gelince aynı şeyleri giyiyorsun :)

kızlar bişey sorucam aranızda açıklanamayan infertilite sebebiyle tedaviye giden var mı... erkek faktöründe hastanenin başarılı olduğunu duydum ama benim durumumla ilgili bilmiyorum...sebebini bilememek çok kötü...semra hanım %55-60 şans verdi ama bilemezsin ki...

canım ben hastanede beklerken muayenemi biriyle tanıştım. sebepsiz infertiliteydi. ilk denemesinde de çocuğu olmuş. ikinciyi deniyordu. gönlünü ferah tut. Rabbimin izniyle olur.

canım ben hastanede beklerken muayenemi biriyle tanıştım. sebepsiz infertiliteydi. ilk denemesinde de çocuğu olmuş. ikinciyi deniyordu. gönlünü ferah tut. Rabbimin izniyle olur.

Allahım inşallah..tedaviye başladığım gün çok umutluydum ama bazen boşa uğraşıyormuşum gibi geliyor..eşime belli etmek istemiyorum çünkü çok heyecanlı ve umutlu ..ilk seferinde tutma olasılığının az olduğunu duymuştum belki de o yüzden böyleyim.bu tutmazsa ikinciyi ağustos gibi düşünüyorum bakalım artık..hakkımızda hayırlısı olsun...inşallah üç yıllık özlem biter...kucaklarımız boş kalmaz...

amin canım, amiinnn... cümlemiz için.

tedavi süresince biraz psikolojin değişiyor. iğneler ve hormonlar da etkiliyor gerçekten. ben pkoyum ve tedavi sırasında hiç yumurtam olmaz, ilaçlar etkilemez, işe yaramayacak diye düşünüyordum hep. ama Allahıma şükürler olsun şu an transferimi bekliyorum. bu ana gelemem sanıyordum. insan umutsuzlaşabiliyor. bir sonraki aşamada da hamileyim demeyi nasip eder Allahım inşallah.

ilk seferinde tutma olasılığı ikinci veya üçüncü ile aynı inan. yeter ki Allah dilesin.

hayırlısı olsun canım.
inş marta gelsin bebişin

ben 22 mart gibi orada olacağım hesabım tutarsa

:

aysunayy canımm benimde hesaplarıma göre 21-22 mart gibi olucak adetim..
sanırım aynı zamana denk gelicek..
inşallah kistlerim gider de başlarım hayırlısı ile..

bana da pcos olabilir dedi ama sonra değil dediler.bir de glukofage verdi doktorum yumurta kalitesini arttırmak için o da bulantı yapıyor gece yatarken içiyorum..canım sen kaç yaşındasın kaç yıldır deniyorsun.. ben 28 yaşındayım üç yıldır deniyorum..

canım ben de glifor içiyorum ama bende bulantı yapmadı çok şükür. sabah mg, akşam 500 mg içiyorum.
canım ben 1.5 yıllık evliyim, işte geçen sene nisandan beri deniyoruz. benim pko ve sağ tüp tıkalı.. yaşım da 27 :)

Son düzenleme:

canım daha çok olmamış aslında senin..aşılama falan denedin mi..benim de bir arkadaşım pkolu sekiz ay denedi ve kendiliğinden oldu... :)

slm kızlra ben geldim bu gün yine memorial deydim muayene ve kan için şimdilik 4büyük 6-7 küçük yomurtam var 7. iğneyi vurucam bu akşam bu gün dozu düşürdüler 137.5 112,5 düşürdüler az uomurta çok iş hesabı yapıyolar şimdilik bende durum bu kayın validemler evine gitti bundan sonra sık sık gelicem kendinize iyi bakın

canım aradım bu sabah. kalbim güm güm atıyordu sorarken inanamazsın.. ama iyilermiş Rabbime binlerce şükür. gelişimleri devam ediyor, bugün transferiniz olmayacak dedi kadın. sanırım 5. gün yapacaklar.
5.güne zıpkın gibi giricekler hepsi de inş..
Allahım inş.güzel haberlernizi almak nasip etsin..
çok heyecanlı bende bu zamanlara gelirim inş
aysunayy canımm benimde hesaplarıma göre 21-22 mart gibi olucak adetim..
sanırım aynı zamana denk gelicek..
inşallah kistlerim gider de başlarım hayırlısı ile..
cnm evt ama ben tedavi için değil ameliyat için gelicem

selam cnm hoşgeldin.
seninde opu gününe az kalmış..
heyecanlı zamanlar.güzel geçicek inş.herşey.

canım opu takriben kaçıncı gün yapılıyor..

canım daha çok olmamış aslında senin..aşılama falan denedin mi..benim de bir arkadaşım pkolu sekiz ay denedi ve kendiliğinden oldu... :)

canım aslında aşılama deneyecektik ama tüplerde de sıkıntı olunca semra hanım tüp bebek zamanı geldiğini söyledi. iğne tedavisi görmüştüm, yumurtalar da ona cevap vermedi malesef. böyle işte :)

ay inşallah canım yaaa, amiiiiinnnn ...

senin ilk denemen mi canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…