Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlar bu genetik testler falan tahmini kaç günde çıkıyo pıhtılaşma özellikle görüşmede nur hanımdan istiycem yapalım diye aklımda kalmasın diye görüşmeden sonra yaptırsam tedaviye kadar çıkarmı acaba 27 muhtemel tarih kırmızıların oofff kafam çok karışık kızlar yaa hem korkuyom hem heyecanlanıyom alınana güzel sonuçları düşününce

merhaba arkadaşlar..
ben başlayamadım şubatta..
kistim varmış iki tane..
o yüzden başlamadılar marta kaldı tabisi..
inşallah o iki kist giderde martta bende başlarım

evett buldum listeyii
uzun ara verince listelerde de unutulmuşum valla...ben de bu ay laparoskopi ve histereskopi aynı anda olacamm....
mart ayında da inşallah herşey tam gaz sıra bozulmadan büyümüz bozulmadan devam ederiz...inşallahhhh
mikro .....ikizler geliyomuş inşallah çok ama çok sevindim maşallah sixze nazar değmesin inşallah...
kızlar başka neler atladım kimbilir geçmişe fazla bakamadım da...
tedaviye başlayanlarımız var hepinize dua edicem hemen şimdi hemde....bugün boş günüm ya duaları bile bugün yapıyorum ancak...
herkesi öptümmmm

canım merhaba zaten burdaki güzel sonuçlar olmasa heyecan ve ümit olmaz bizde..

merhaba arkadaşlar..
kistim varmış iki tane..

herseyin hayırlısı geç olsun da olumsuz olmasın inşallah...varya belki başka bi merkezde başlamak için gitsen kislerini hiç önemsemeden başlayalım bile diye bilirlerdi..sonrada hep olumsuz sonuç alıyoruz işte ama bu memorıal ıyı yani..inşallah diğer arkadaşlar gibi bize de iyi gelirr...

bende varım bendeeee 13 ön görüşme herşey yolunda giderse 27 adetiyle start vericem 3 ve son tedaviye inş

arkadaşlar ben tadaviye gectiğimiz çarşamba başladım.38yaşındayım.2.tüp denemem.yumurta rezervi kısıtlılığım sözkonusu.bu ay 7yumurtayla ve gonal f le başladık.bugün de setrotay başlandı.doktorum aynur hanım.bugünki muayenede 4ymurtanın toplanacak seviyede oldugu söylendi. çarşamba yumurta toplama işlemı yapılacak. dualarınıza ihtiyacm var arkadaşlar.

semracım benim genetik testim 1 ayda çıktı bence yaptır çok önemli çünkü

canım genetikler 1 ayda ancak çıkıyor..

bence de pıhtılaşma testini yaptır..bak benden isteyen olmamıştı ben genede yaptırdım vede çıktı

tedavide olan arkadaşarım..yumoşlarınızdan haber yok mu??
transferleriniz ne zaman

Bende tüp bebek için bi merkez araştırıyorum ve ağırlıklı olarak memoryıl ı düşünüyorum evlenelii 15 ay oldu 5 ay önce eşimin sperm sayısı ve hareketlliliği yeterli olmadığı için normal yolla bebek sahibi olamayacağımızı öğrendik çok şükür bende bi sıkıntı yok aynı durumda olan ve bu hastaneden olumlu sonuç alan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim.

Diger ilaclarin adı nedir canım sen hepsini mı aldın hafta ici kacta gidiyorsun denk gelirsek gorusebiliriz bende randevu alacağım yakında

canım pazartesi bir buçukta ordayım kontrol için...4 kutu gonal-f,5 kutu cetrotide,2 kutu ovitrelle,antibiyotik ilaç (tek kullanımlıktı adını hatırlamıyorum)ve bir de folbiol..
Allah yardımcımız olsun canım...senin de ilk denemen sanırım ...

canım bu ilaçların hepsini aldın mı? çok fazla aldırıyorlar. benim elimde kaldı hep.

merhaba arkadaşlar..
kistim varmış iki tane..
hayırlısı olsun canım.
inş marta gelsin bebişin

ne zaman gideceksin tahmini cnm..
ben 22 mart gibi orada olacağım hesabım tutarsa

canım ya yarın ya da salı olacak. bugün aradım konuştum. haber bekliyorum. ama içimden bir ses salı olacak diyor :)
bebişlerin nasılmış cnm.çok kaldı heyecan dorukta:13:.

cnm hoşgeldin..
zaten buradaki çoğu arkadaşımız erkek faktörlü başladı tedaviye.
ve giden herkes çok memnun..
şubat ayında hiç fire vermedik gden herkes pozitifi gördü
daha ne diyeyim süper süperrrrr

canım aradım bu sabah. kalbim güm güm atıyordu sorarken inanamazsın.. ama iyilermiş Rabbime binlerce şükür. gelişimleri devam ediyor, bugün transferiniz olmayacak dedi kadın. sanırım 5. gün yapacaklar.

canım ben de eşimle gidicem..eminim rahat olacak... ama giderken ne gerekir... yanımıza almamız gereken bişeyler var mı yaptıran arkadaşlar belirtirse çooook sevinirim biz acemilere...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…