Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım sanırım evlilik tablosu oldu :) deneme.

canım çok sağol evlilik tablosu oldu ama ben hala gülümsemeleri bulamıyorum ya

ben telden goremedim simdi.
canim senin embrio gelisimi nasil gidiyor senin sonucun benim icin cok onemli bendede pco var buda beni endiselendiriyor ilk tedavi olumsuz olunca 2,de daha kaygili oluyor insan...

ay canım ben de heyecanlıyım ya. cuma 3'ü döllendi dediler. embriyo gelişimini de yarın öğreneceğim işte. yüreğim hopluyor.. :)
senin ilk tedavin neden olumsuz oldu peki, birşey dedi mi doktorlar?

bugün de muayeneye gittim, ohss riskine karşılık. temiz maşallah, funda hanım bir problem yok dedi.

massallah ne mutlu sana hadi hayirlisi insallah.benim ilk tedavi oncesi bi donem d.kontrol kullanmistim onun etkisi oldugu soylendi.neyse nasip meselesi bu ay bekliyorum sabirsizlikla.

massallah ne mutlu sana hadi hayirlisi insallah.benim ilk tedavi oncesi bi donem d.kontrol kullanmistim onun etkisi oldugu soylendi.neyse nasip meselesi bu ay bekliyorum sabirsizlikla.

anladım canım. ya Rabbim diledikten sonra bire beşe bakmıyor gerçekten. ben ne mucize hikayeler dinledim bu süreçte.. insan gerçekten bir kez daha iman ediyor..
memorial da mı başlaycaksın? önceki neredeydi? aynur hanıma git :)

allaha sukur imancimiz var da ayakta duruyoruz.ilkde memorialdeydi buda orada olacak aynur hanima gitmistim simdi nur hanimdan aldim randevuyu.

allaha sukur imancimiz var da ayakta duruyoruz.ilkde memorialdeydi buda orada olacak aynur hanima gitmistim simdi nur hanimdan aldim randevuyu.

hakkında hayırlısı olsun canım, inşallah bir iki aya burada hamileliklerimizin gidişatını konuşuyor oluruz :)

canım Rabbim yardımcın olsun.. Allah inşallah hayırlısıyla geçmesini nasip eder. kaç yumurtan var şu ana kadar?

tatlım bu gülümsemeleri forum ayarlarına gir ordan mesaj ayarlarından gelişmiş düzenleyiciyi seç olur canım

naber canım ben gırıyorum kıse yazmayınca cıkıyorum...hıl-bur cıktımı bılgın var mı?mıkroda yok hayırdır ınsallah

yok canım ya hil-burdan haber. ama muhtemelen çıkmıştır. dün de yazar diye bekledim bugün yanına uğrayacaktım ama haber yokk.. inşallah mutlu mesut evlerine gitmişlerdir. mikro vardı bi ara, belki şimdi dinleniyordur :)

canım Rabbim yardımcın olsun.. Allah inşallah hayırlısıyla geçmesini nasip eder. kaç yumurtan var şu ana kadar?

Tesekkur ederim canim.bilmiyorum kac yumurtam oldugunu tam olarak.ilkinde 6tane toplanmisti.4tane dollenmisti.transfer gunu iki tane kalmisti tutmadi.bu sefer ilkinden daha iyi gibi dedi doktorum inslh oyledir.benim cok yumurtam var da bazisi cok hizli buyuyo.digerlrri geri kalinca ise yaramiyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…