Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kabakçiçeği haber varmı gerçi 10 da arıyorlar...çok heyecanlı...

dentur senin muayene yarın olması lazım dimi yarın 3. gün....

merhaba canım :) aradılar valla. hemen aradılar ya. 5 yumurtamın 3 olgun çıkmış, 3'ü de döllenmiş :)
bu şimdi iyi birşey değil mi? 5. güne kadar yaşarlar inşallah Allahımm!!!! Rabbim onlara can veriyor, şükürler olsun Allahıma

gözün aydın canımmmmmm...
tabiki iyi bişeyyy.5.güne gidicekler inşallah..
ayyy çok heyecanlı gerçektedne..
güzel haberleriniz gelsin inşallah

gözün aydın canımmmmmm...
tabiki iyi bişeyyy.5.güne gidicekler inşallah..
ayyy çok heyecanlı gerçektedne..
güzel haberleriniz gelsin inşallah

inşallah canım ya.. yani ben sadece bir yumurtam var diye yola çıkarken, 3 tane döllenmiş yumurtam oldu. Allahım gerçekten çok büyük. doktor muayenede o kadar kurcaladı, karnıma bastırdı, baktı durdu. sonunda ancak bir tane var derken, Rabbim "Ben buradayım ve Ben dilersem olur" diyor.. çok şükür.

kabakçiçeği canım aynen senın gıbı benden de 5 yumurta toplandı üçü döllendı ınsallah 5 e kadar gıdecekler mubarek gun dua et canım

gunaydınlar benide aradılar 4 tanesi döllenmiş hayırlısı olsun inşallah bole devam eder:)

kızlar çok sevindim tebrik ederim aynı benim gibi:)))5. güne gitmesi çok sayıda yumurta arasından kaliteli yumurtayı secmek için önemli onun dişında pek bi önemi yok bizde sayı az olunca fazla bekletmek istemezler risk almamak için yani 3. gün olması kalitesiz olması anlamına gelmez .benim 3 yumoştan 2 tane kalmıştı bizde embrillıyoga 5.güne kadar niye beklemedik dediğimde zaten sizin bu kadar yumurtanız var seçebiliyoruz kaliteliyi 5. güne gitmeye gerek yok demişti.yani çok fazla takılmayın 3 e 5 e inş kaliteli olucaklar bu da yeter..

anladım canım.. :) bana sizi pazar günü arayacağız dediler, bu durumda 3.gün transfer olmayacak heralde benim çünkü yarın 3. gün zaten. sorsam mı birine ya da kime sorabilirim acabaa..

canim bak hic umutsuzluga gerek yokmus cok sevindim positiv düsün positiv olsun rabbim yüzünü güldürsün insallah

Kizlar ucak biletlerimizide aldik Nisanin 13.de Istanbuldayiz Randevumuz 15.de Nur ve Semra hanimda.
Tekrar hastaneyi aradim yanlis anlasilma olmasin diye Randevumuz Nisanin 15. de saat 14:00.
Simdiden heycan basti, sizlerin güzel haberlerini aldikca daha da bi umutlandim. Rabbim cabalarimizi bosa cikarmasin insallah.
Atatürk Havaalanindan hastane uzak mi? Sisli yada civarindan tavsiye edebileceginiz Hotel/Pansiyon varmi?

bugünlerimize binlerce kez şükürler olsun
İnşallah sağlıklı, hayırlı evlatlar yetiştirmek de nasip olur
Çok sevindim çok
Kısmetse, haftaya da biz gideceğiz İnşallah duyacağız canımın sesini...

ayyyyyyy ayyyyyyyyyyy hilbur kız bu bıdıklarrr çok şeker yaaaa bak bak doyamıyorum valla rabbim nazarlardan korusun

mikro,,,m,kronun bebeler ve benim bebeler....herkes taşıyamaz öle bi kucakta 4 bebek ona göre...

Eki Görüntüle 644578

mikrommmmm cnm nede güzel yakışmış göbüşden kucagına çıkmışlar sanki çok güzel bi duygudur eminim rabbim bizlerede yaşamayı nasip etsin dualarını eksik etme nolur hamişlerin duası geri çevrilmezmiş bide iki melek olunca inş kabul olur sende 9 ay sonra kucaklarsın bebişlerini inş

gunaydınlar benide aradılar 4 tanesi döllenmiş hayırlısı olsun inşallah bole devam eder:)

kızlar gözünüz aydın olsun rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin

canım havaaalanı ile hastane arası sanırım trafiksiz 20 dk sürer.. 20-30 km vardır. memorialın konukevi varmış. fiyatları nasıl bilmiyorum ama oraya sorabilirsin.
çok emek veriyorsun, Rabbim yüzünü güldürür de İstanbul'dan anne olarak ayrılırsın inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…