Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

hepiniz allaha emanet olun canım elbette göreceksiniz..bugünlerde rüyaydı bir zamanlar :)

canım çok teşekkür ederim şuan midem alt üst oluyor ama buna
bile sevinip şükrediyorum rabbim bugünleri gösterdiği için sonsuz
şükürler olsun rabbim olmayan herkese versin sen şimdi ne
güzel sarıl kokla mis kokularını benim yerime öp annesi derin ve denizi

ne güzel bir andır o ne kadar duygulu bence de tarifi yoktur sanırım
Rabbim bize de nasip etsin inşallah
..

mikro hadi geçmişten çıkta gel heycanla bekliyorum seni

aysunay canım genetikten sorun çıkmamış çok sevindim canım
inşallah herşey gönlünce olur seninde güzel haberini almaya az
kaldı

canım benim çok sağol
ameliyattan sonra inşallah

kızlarrr ne diyimm sizee hepinizden allah razı olsun.ben nasıl anlatayımki hiç böyle bir mutluluk yaşadığımı bilmiyorum.süper bi duygu.rabbim olmayan herkese nasip etsin çok dua ettim herkese.iki keseyi görünce şok oldummm

canım gozun aydın birderken ins 5 oldu müstecep bey yapmıstı benim opuyuda daha ben uyanmaya calısırken haber vermişti yumurta sayımı bende bir mutlu olmustum ki :)

hil_bur meleklerin cok tatlı ya masallah barrekallah Allah nazarlardan saklasın canım nazar boncugu tak cevsen vs tak meleklere Rabbim bizede nasip etsin ins

aysun canım testlerin temiz cıkmıs gozunaydın

Mikrom çok yakışmış kucağına.. Bayıldım 3 'ünüze Sen de yakında kuzucuklarını öyle kucaklayacaksın

akasyammm o kadar mutluyum ki anlatamam sizeee rabbim hepinize nasip etsinn gözlerimdeki yaşlara engel olamıyorumm ama bu sefer mutluluktann nuır hanımın bile gözleri doldu canım doktorcummmmmm.allah ondan bin kere razı olsunnnn

derinle denizi gorunce seni unuttum canım pardon canımmmmm gozunaydın ne guzel ikizler gliyor keseler gozuktu dunyanın enguzel anlarından birini yasadın Rabbim senide nazarlardan korusun
bebişlerde kucagına cok yakısmıs

Mikrom ben hiç kötü bişey hissetmemiştim senin için.. Hani "haa tamam bu sefer oldu dersin ya "ben aynen öyle hissettim. Bu sefer oldu dedim içimden. Ki çok şükür bu sefer oldu... Senin mutlu haberin, hilburun kuzucuklarının fotoğrafları.. Valla ben bu akşam çok duygulandım.. Çok güzel bir akşam bu akşam.. Rabbim tamamına erdirsin.. Dileyen isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin inşallah..

allah razı olsun canım tez zamanda sizlerede nasip etsin inş.. canım baksana ne kadar tatlılar yaaaa.hele kokularııııı

şok olma olma :) hehe annelerıne surprız yaptılar
hadı bakalım hosgeldın aramıza geboşcum :)

saol canımmm hoşbuldukkk neyse yarın kendime gelirim inş....

bende çok duygulandım bu akşam..
eşime anlattım micro yu..hilburun bebişlerini gösterdim nasıl sevindi maşallah ne güzeller inş.bizimde olur bitanem dedi..başladım ağlamaya
kendime değilde eşime dayanamıyorum doluyo hemen boncuk gözleri
kızlar sizin adınıza ne çok seviniyorum topiğimize nazar değmesin inşallahhhhh
maşallah
allahım bizlerede tüm topiğimize nasip eder inşallah...

çok sağol bitanem

Son düzenleme:

zaten siz olmasanız bu vakit nasıl geçerdi allah herkese versin inş....herdaim dualrımdasınızzzzzz

oy oyy maşşallah canım ne de yakışmış.hadi karnından kucağına inşallah

aminnnn kuzummmmmm inşşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…