Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

happy işte bende onu anlatmaya çalışıyorum benim 16 tane yumurtam oluştu benimle kıyaslama yapıyor kendini hiç bir zaman hiç bir doktordan ben bunu duymadım hatta bizim doktorlar ne diyor sayı önemli değil kalite önemli ama bunu anlatamadım o kadar ilaç aldın gel aşılama yapalım demiş elindede bir o kadarda ilaç kalmış zaten verdiği ilaçlarda bir garip koldan oluyordu iğnelerini neyse allah hayırlısını versin herkese

Herkese selam
Denturum dikkat et gözlerine

Akasyam yazmış evet ben hoplayıp zıplamıştım İş yaparak koşturmuştum evin içinde. Eşle yakınlaşmak da işe yarıyor

benden bayağı test istendi bun,kreatinin,sgot,sgpt,rubella ıgg ıgm, toxoplazma ıgg ıgm, cmv ıgg ıgm, tsh protein kan sekeri idrR bunları yaptıran varmı acaba aranızda canlar

canım benim inşallah rabbim bu sefer yüzünü güldrücek sevinçten ağlıcaksın sümeyyecim herzaman dualardasın
asla kendini suçlu hissetme bizde bu yönde veriyoruz belkide sınavımızı hiçbirşeyi içine atma eşinle yada seni rahatlatan insanlarla
konuş sabır canımm çok az kaldı kavuşmaya
ElhamduLillah iyiyim. Havalar soğuk amma insan yürüdükce ısınıyor. Tabii sen bir az daha dikkatli olmalısın

Sen nasılsın?
çok şükür canım iyyiyim bir yaramazlık yok
stres yapma denturcum o dahada geciktirir adaçayını tavsiye ederim bende işe yarıyordu

aynen canım acayip bir yognluk var inşallah çok uzun sürmez sıkıştır sen kuzum
bende iyiyim canım randevu almayı başarabilirsem cumartesi gidicem inşallah
sen üzerine düşeni yapmışsın boşver canım değmez canını sıkmaya bu işleri bilmiyor galiba yazık

benden bayağı test istendi bun,kreatinin,sgot,sgpt,rubella ıgg ıgm, toxoplazma ıgg ıgm, cmv ıgg ıgm, tsh protein kan sekeri idrR bunları yaptıran varmı acaba aranızda canlar

sen gittinmi canım cihangir beye nasıl bebişler
canom cihangir bey tarama testleri ne kadar

:) yok canım ya sonradan becerdik çok şükür zaten.
bugün gittim muayeneye.. 18 mm yumurtam var. haber bekliyorum sanırım bugün çatlatma iğnesi olcam. bir de 16 mm civarı var.
ama asıl bir yumurta var işte ona moralim bozuldu biraz. şansımı düşürüyor neticede. funda hanım da biraz düşürüyor ama bu şekilde de hamile kalan hastalarımız oldu dedi.
artık bundan sonrası Rabbimin nasibi. neticede ben çok emek veriyorum. tek yumurta da olacaksa olur, on yumurtayla da olmayacaksa olmaz.

ooooooooo bu ne Allahım sen yardım et herkese..

amin canım ama inan gözümüz görmüyor hiçbirşeyi.benım arkadaşım var normal yoldan hamıle kaldı benım memoriale gittiğimi biliyor tedavı sürecini bilmiyor o kadar para verilir mi diyor yazık başka drlara git felan diye akıl veriyor bana bir bilse ben neler cektiğimi

canım hiç kafana takma altın yumurtan olur inş benim akrabam vardı oda altın yumurtasıyla oğluna kavuştu İnşallah sende öyle olacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…