Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

İnş. canım.
Tamam anlarım
Eskiden berbat bir esprisi vardı bunun. Netim gittiği zaman düştüm deyince bazı arkadaşlar aman bir yerin acımadı değil mi derdi

canım o espriyi yapanlar hala varr ((

geldim cnm biz sadece kese gördük çok küçük.yolk sacı dediğin o kesedir herhal.kalp atışı duymadık ilk cmtresi ama ogün kasıktan görmemiştik

hımm anladım canım .ama yolk sacı dediğim kese değil kesenin içinde küçük bi ayrıntı bebeğin varlığını gösteren

hımm anladım canım .ama yolk sacı dediğim kese değil kesenin içinde küçük bi ayrıntı bebeğin varlığını gösteren[/QUOTE]
işte onu daha görmedik olsa doktor söylerdi

Off sorma çok var. Eşim okuyor ben yazıyorum bazen ben okuyorum o yazıyor ama onun da okuması gereken çok şey var kıyamıyorum.
Atıyorum hemen

oyyy kıyamam sana rabbim yardımcın olsun bak işte yakın olsaydık keşke ben evde baya bir yatış modundayım yardım ederdim sana :))çokta almasan gözlerine yazıkkk

Kıymaz o bize :)
Çok da yazmadık :)

hiç gelmedi sanki bu akşamm

hımm anladım canım .ama yolk sacı dediğim kese değil kesenin içinde küçük bi ayrıntı bebeğin varlığını gösteren
işte onu daha görmedik olsa doktor söylerdi[/QUOTE]

canım kese küçük dedin ya ondan daha görünmemiştir kese boyutu belli bir büyüklüğe gelince görülüyor yolk sacı.birkaç gün sonra görürsünn.senin memorıalde doktorun kimdi birebir onunla neden görüşmüyorsun

cnm ismini vermeyeyim arkadaşları etkilerim beni hiç rahatlatmıyordu transferden beri sıkıntılar yaşadım beni araması için notlar bıraktım ama hiç dönmedi sonunda telini verdiler ama...neyse bgn söyledim doktorumu değiştirecem onlarda randevü için arayacaklardı.

ne kadar saçma ya sinir küpü eder böyleleri insanı inş. şimdiki doktorunla bağlantın iyi olur canım sana birde tavsiyede bulunmak isterim yaparmısın bilmem ama .bebeğin için hergün bir bardak suya sen yada bir başkası senin için 121 felak nas,170 ayetel kürsi,124 fatiha okuyun ve hergün iç.gerisi ilahi takdiri

günaydın arkadaşlar hayırlı günler

Hilburcum çok sevindim bebeğin çıkıyomuş nihayet hasret bitiyor inş derinde en kısa zamanda çıkar, birliktesiniz artık tüm gün ve gece ne kadar güzel olucak inş..Allah yardımcınız olsun..bence hastaneden çıkmanız yakındır :)

mikrom saol iyiyiz bizde işte randvu vermelerini bekliyorum..kasıklarım ağrıyo adet ağrısı gibi ondan başka çok şükür bişey yok..sen nasılsın??

Son düzenleme:

senin de günün aydın olsun.

Bu gün yine sabah yürüyüşüne çıkmışdık. hafif koşu yapıyoruz arada . Ben koşarken düştüm Çocukluğum aklıma geldi. Ne zamandan beridir hiç böyle düşmemişdim, aynen çocukluğumda olduğu gibi. Dizlerim ve ellerim üzerine. Çok keyifliydi. Ellerim hafif çizildi

Bu arada dün doktora yürüyüş konusunu danışdım, hiç bir sorun yok dedi, aksine faydası olur dedi. Ben de çok memnun oldum. İşimi brakandan bu yana baya haraketsiz kaldım. Doğru-dürüst nefes bile alamıyordum. Yürüyüş çok iyi geliyor. Açıldığımı hiss ede biliyorum.

tebrik ederim almina.çok sevindim ne mutlu sana hayırlı uğurlu olsun canım.

ayy inşallah ne güzel gemişsin öyle happy.mart geldi çatti bakalım ne olacak
ne olacağımı var canım allahın izniyle hayırlı habelerr alıcağız hepinizden güzel düşün güzel olsun
Teşekkür ederim. Aslinda hep pozitifim çok şükür. Muayine için hazırlanmaya gidince duygusal bir hava geldi . İlk kez sanırım korkuyorum:44::44: . Eskisi kadar soğuk deyilm.
canım benim hiç kolay değil zor bir süreç rabbim yardımcın olsun su gibi geçsin tedavin sonunda mükafatını alırsın inşallah sümeyyecim
benim canım çok sıkılıyor az önce dr.dan geldim yarın şeker yüklemesi(OGTT)testi yapılcak.inşallah tedavimi etkileyecek bir sonuç çıkmaz dua edin bana lütfen.
canım benim sakin ol herşey güzel çıkıcak ve sende tedaviye başlıcaksın
15+3 günlük oldu canım.

canım hayırlı olsun tedavin inşallah bu son olur kucaklarsın bebişini
çakırcım rabbim hayırlsını versin sabır versin ailenize allahtan ümit kesilemez ne mucizeler oluyor
canım hastaneden arıyorlar ama bu aralar yoğunluktanmıdır nedir düzen bozulmuş durumda sen ara tatlım
akasyacım nasılsın yeni iş yeni tedavi zor olur gibime geliyor ama sen bilirsin hakkında hayırlısı olsun
iyi insanlarla karşılaştırsın rabbim
merhaba kızlar...yarın deniz çıkıyor hastaneden..ama derin hastanede kalacağı için doktorumuz talebimiz üzerine bizi kata çıkarıyor...derini hastanede bekliycez...
hilalcim çok sevindim inşallah derinde en kısa zamanda çıkıcak ve hep birlikte yuvanıza dönüceksiniz
kabakçiceği inşallah çok kaliteli ve sağlıklı yumurtaların olur canım rabbim güzel haberler almayı nsip etsin
canım korkma inşallah bişicik olmaz istirahat et yorma kendini kesinlikle bitki çayı kullanma sürekli durumundan haberdar et doktorunu
ne zaman gidiceksin doktora
evet canım perşembe gidicem.siz şimdilik sadece kesemi gördünüz daha erken ya yolk sacı falan yada kalp atışı bunlardan gördüğün varmı
mikrom hadi bakalım az kalmış buluşmaya büyük ihtimalle keseyi görürsünüz canım ama bellide olmaz süprizde yapabilir bebişin
incimm yine misafir vardı bu akşammm basılıyorum son günlerde sürekli nedense ben kendimi sakladıkça millet evime geliyo
sakın kendini yorma yat dinlen canım

bende çok uğraşmıştım duyulmasın diye ama bi şekilde duyuluyor mikrom sağlık olsun bebişler iyi olsun gerisi boş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…