Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Happyciğim ben ikinci sefer kan vermeye gittiğim gün öğleden sonra ilk randevu için kendileri aramıştı.

onu daha önce yaptırmıştım istememiş o yüzden bir daha...ama yaptırmak gerekir mi..

Yok canım bir kere yaptırdıysan gerek yok.

Çakırım hayırlı olsun. İnş. yavruna kavuşursun. Bizi gelişmelerden haberdar et
Bebeğe de Rabbim şafi ismiyle tecelli etsin inş. Hiç dayanamıyorum bebeklerin hasta olmasına hele bu şekilde. Allah yardımcıları olsun...

Gonal ın kaçıncı günündesin? Yumurtalar eşit büyüyor mu peki?

İyiyim Akasyam sen nasılsın? Ne var ne yok? Yoğunsun bu aralar değil mi?
Ben de şu yazıları yetiştirmeye çalışıyorum, gözlerim pörtledi Yarın bitirsem de rahat etsem

Canım acayip bir yoğunluk var bu ara. Sayfayı açıyorum ama açtığımı bile unutuyorum bazen. Hiç okuyamıyorum. Hayırdır sen ne yazısı yetiştiriyorsun ?

Ayy İncim ben de seninle gün sayıyorum. 13 Martı işaretledim takvimime Hele bir gelsin diyorum. Sanki kendim tedaviye başlayacak gibiyim. Sen haftaya mı gidiyorsun Üsküp'e ? izmir ne zaman ?

Allah kolaylık versin güzelim. Kitap basılacak. Fotokopiden yazıları worde aktarıyorum :)
Bendeki heyecanı bir görsen
Cuma günü gidiyoruz nasipse. İzmir'e de 17 marta inşaallah.

Allah kolaylık versin güzelim. Kitap basılacak. Fotokopiden yazıları worde aktarıyorum :)
Bendeki heyecanı bir görsen
Cuma günü gidiyoruz nasipse. İzmir'e de 17 marta inşaallah.

İzmir'e randevudan sonra gideceksin yani.. Eee tedavi başlarsa ne yapacaksın İncim :26: Bu arada beni de bugün iş görüşmesi için aradılar. Ne yapsam bilmiyorum. Tam tedavi öncesi yeni bir yer stresi yaşamak istemiyorum. Hamile kalırsam hoş da karşılamazlar. Bir taraftan da kariyerim için iyi olabilir. Offf şu tüp bebek olayı yüzünden insanın hayatı kilitleniyor gerçekten de.. Herşeyi tedavi ve hamile kalma ihtimaline göre planlamak zorunda kalıyorsun

Rabbim her birimize yardımcı olsun. Girdiğimiz bu yolun sonu her birimiz için bebekli olsun. Amin.

Son düzenleme:

Geçmiş olsun. Ben orayı kaçırmışım, bebeyin ne sorunu var ki?? Allah şifa versin. Hiç olmaması, olupta kayb etmekden daha kolay

Tedavin hayırlı ve sonu sağlıklı bebekli olsun. Kendini üzmemeğe çalış.

Korkma canım.. Başımıza gelen neyse çekeceğiz. Sen hep pozitif düşün. İyi şeyler hayal et. Allah'ın izniyle herşey çok iyi olacak

Amin. İnşeAllah hepimiz için güzel olur. Biliyormusun ben hayel etmeği sevmiyorum. Hep bu günü yaşarım, geçmişimi denetlerim. Ne olacağını bilemediğim bir şeyi ne iyi ne de kötü düşünemiyorum. Bu sefer karar verdim. Güzel düşünücem. 12 gün bile olsa kendimi hamile gibi düşünücem. Bakalım yapa bilecekmiyim...

merhaba kızlar...yarın deniz çıkıyor hastaneden..ama derin hastanede kalacağı için doktorumuz talebimiz üzerine bizi kata çıkarıyor...derini hastanede bekliycez...

Böyle kararsız kaldığın durumlarda, aslında senin için önemi olan her bir meselede istihare duasını okursan senin için en iyi olan sonucu yakalarsın.

İstihare Duâsı Şudur;

“Allâhumme innî estehîruke bi-ilmike ve estakdiruke bikudratike ve es’eluke min fadlike’l-azîm. Feinneke takdiru velâ ekdiru ve ta’lemu vela â’lemu ve ente allâmu’l-ğuyûb. Allâhumme in kunte ta’lemu enne hâzâ’l, emre hayrun lî fî dînî ve meâşî ve âkibeti emrî âcili emrî ve âcilihi fakdirhu lî ve yessirhu lî summe bârik lî fîh. Ve in kunte tâ’lemu enne hâza’l-emre şerrun lî fî dînî ve meâşî ve âkıbeti emri âcili emrî ve acilihî fasrifhu annî vasrifnî anhu va’kir liyelhayra haysu kâne sume ardinî bih. “

“Allah’ım! Senin ilmine göre hayrını diliyorum, kudretinden güç istiyorum, senin büyük fazlını diliyorum. Zira sen kadirsin, ben kadir değilim, sen bilirsin ben bilmem, sen gizlileri bilirsin. Allah’ım eğer bu iş, benim dinim, geçmişim, sonum, şimdim ve geleceğim hakkında hayırlı ise bunu bana takdir eyle, kolaylaştır. Eğer bu işim benim dinim, geçimim, sonum, şimdim ve geleceğim hakkında şerli ise bunu benden, beni de bundan çevir, hayır nerede ise bana onu nasip eyle, sonra beni onunla hoşnud eyle.”

Son düzenleme:
merhaba kızlar...yarın deniz çıkıyor hastaneden..ama derin hastanede kalacağı için doktorumuz talebimiz üzerine bizi kata çıkarıyor...derini hastanede bekliycez...

Çok şükür Derin de en kısa zamanda toparlayacak inşallah.. En kötü gün böyle olsun canım. Bundan sonra herşey güzel olacak. Onların cennet kokuları yeter insana.. Darısı bizlerin başına

Rabbim yardımcınız olsun. En kısa zamanda her iki bebeğini alıp evine dönmeği nasip etsin.

Canım randevum tam adet sonrası tabi gecikmezse Tedavi olursa adetin 3.haftası başlayacağımız için İzmir'den döneceğimiz zamana denk geliyor.
Akasyam çok güzel bir fırsat ama dediğin gibi tedavi insanın elini kolunu bağlıyor. Hakkında hayırlısı olur inş.
Eşin ne diyor?

Böyle kararsız kaldığın durumlarda, aslında senin için önemi olan her bir meselede istihare duasını okursan senin için en iyi olan sonucu yakalarsın.

Canım çok da ölüm kalım meselesi değil benim için. İş arayışım da yoktu. 3 yılı geçik süredir aynı işyerindeyim. İş arkadaşlarım da çok iyi. Ama kariyer anlamında elbette iyi bir teklif. Düşünülebilir. Tedavi sürecim olmasaydı direkt denerdim. Tedavi süreci işte insanın elini kolunu bağlıyor. Hakkımızda hayırlısı.. Sağlık olsun. Gerisi boş.

Rabbim her birimize yardımcı olsun. Girdiğimiz bu yolun sonu her birimiz için bebekli olsun. Amin.

Aminnnn inşallahhhh...

Belki de sen en doğrusunu yapıyordun. Hayal edip de hayal kırıklığı yaşamak daha kötü. Aslında ben de kendime söz vermiştim. Hiçbir şey hayal etmeyeceğim diye.. Ama yine de akıllanmadım. Şimdi bile temmuzda hamile kalsam bebeğin doğacağı tarihi hesaplıyorum. Yani ben iflah olmazın tekiyim.

Gidip görüş diyor. Zaten alıp almayacakları bile belli değil. İş olmuş gibi konuştuğuma bakma İncim Sadece aradılar. Gelin görüşelim dediler.

Daha belli olmaz dedi nur hanim.cok yumurtam oldugunu soyledi.onemli olan kalitesi tabi.oncekinde orta kaliteydi.

gonol f in kaçıncı günündesin canım luveris de aldırdılarmı??

Aldirmadilar o ne icin.gonal f i cumadan beri kullaniyorum.yaninda lucrin kullaniyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…