Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

evet cnm bgn gitcem doktora cmrtesi keseyi görmüştüm 5.haftamdaym duruyormu bakallım Buarada bende jel kullanıyorum bendende geliyor aynen toplu olarak ama çok dğl.bazı arkadaşlarda da olduğunu duydumı
canım allah tamamına erdirsin sağlıkla güzel haberlerle gel canım
merhabe kızlar. bu gün ne kadar sessiz buralar. incinin yokluğu belli oluyor.
ben test yaptırdım sonuç pozitif. Allahıma şükürler olsun.Allah herkese en yakın zamanda nasip etsin inşaalah.

alminacım çok tebrik ederim allah tamamına erdirsin sağlıkla kucakla inşallah rabbim tüm bekleyen arkadaşlarımıza da nasip et inşallahh

ben test yaptırdım sonuç pozitif. Allahıma şükürler olsun.Allah herkese en yakın zamanda nasip etsin inşaalah.

canım gözün aydın rabbim sorunsuz bir hamilelik nasip etsin

happy merak etme kuzum gıtmesı gereken mıktarı gıdıyor aynı sorunu bende yaşadım hatta renllı gelıordu ılk zamanlar kahverengi tarzında ama sımdı normal jel rengı gelıyor korkulacak bır durum yok :)

canım biz iyiyizzzçok şükür siz nasılsız

almina yüzün bundan sonra hep gülsün bu yaşadığın heyecan ömür boyu devam etsin hayırlı olsun canım
Herkes farkında dimi ocaktan beri hep pozitif alıyoruz inanıyorum bu müjdeler hep devam edecek

teşekkür ederim canım. darısı sizlerin başına. 2 tane transfer etti sevgili doktorum. değerim 349.70 çıktı.

cok sevindim allah kucagina almayi nasip etsin tebrikler, bizler icin de dua et canim

çok sewındım canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah

canım gözün aydın rabbim sorunsuz bir hamilelik nasip etsin

almina yüzün bundan sonra hep gülsün bu yaşadığın heyecan ömür boyu devam etsin hayırlı olsun canım
Herkes farkında dimi ocaktan beri hep pozitif alıyoruz inanıyorum bu müjdeler hep devam edecek

cok sevindim allah kucagina almayi nasip etsin tebrikler, bizler icin de dua et canim

teşekkür ederim kızlar. çok sağolun. topiğin büyüsünü bozacağım diye çok korkmuştum aslında. hatta negatif falan olursa yazmayacaktım. ama çok şükür istikrar bozulmadı. inşaallah bundan sonra da aynı şekilde devam edecek. Allah ın izniyle ve doktorlarımızn uğurlu dokunuşu ile herkes bu duyguları yaşayacak inşaallah en kısa zamanda.

teşekkür ederim canım. darısı sizlerin başına. 2 tane transfer etti sevgili doktorum. değerim 349.70 çıktı.

ayyyyyyyyyyyy Allahım ne kadar sevindimmmmmmmm canım benim Allah tamamına erdirsin inşallah..:
tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ya bu memorial nasıl bi yerdir herkesin yüzü güldü pozitifi gördü
bu çok profesyonelce ve ciddi çalıştıklarını gösteriyor dimi tedavi için sabırsızlanıyorummmmmm

:119::119::119::119::119::119::119::119::119:

sanırım şubatı kapattık hayırlısıyla şimdi mart anneleri için dualar inş.sizlerdende kimse negatifi görmez hepimiz hayırlısıyla kucağımıza alırız ve bir gün buluşuruz.20-30 kişi ve bebekleri...

ya yaptım ama temiz iki üç damla dışarı fırladı.. bişey olmuş mudur yaa bi de iğne elimden düştü bi kere yapmadan önce.. offff....

Yok canım bir şey olmaz korkma.

ya kızlar
sizi çok sevdiğimi söylemişmiydim ben

Biz de seni çok seviyoruz

Çok şükür şimdi hastaneyle konuştum.DENİZİN sondası çıkmış....sadece biberonla emmerek besleniyor....

kaldı DERİN...Oda bikaç güne hallederse haftasonuna evimde olurmuyum dersiniz.... :)

Oh maşallah maşallah Az kaldı hadi bakalım :)

bende yarın hastanede olucam ama kaçta olucam bilmiyom..
randevu içn aradım yoktu randevu daktırım gel dedi..
tedaviye başlıycaz inşallah..tabi şartlar oluştuysa..

Hayırlı olsun tedavin.

incim canım benim nasılsın randevu aldınmı sen canım

İyiyim şükür tatlım. Evet büyük gün 13 mart

Almina çok sevindim. İdrarda çıktığı için kanda da pozitif bekliyordum açıkçası. Rabbim tamamına erdirsin inş. Sağlıklı, huzurlu bir hamilelik geçirmen dileğiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…