Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

bende 3. de hamıle kaldım canım Umutsuz olma sakın Dua ve sabır ile bebeklerimize kavuşacağız

Kızlar işlerim yoğundu bir iki gündür pek okuyamadım. Sonuç alacak bir arkadaş vardı ? Ne oldu acaba :26:

Kızlar işlerim yoğundu bir iki gündür pek okuyamadım. Sonuç alacak bir arkadaş vardı ? Ne oldu acaba :26:

Seni merak etmişdim. İyi olmana sevindim. Alminanı diyorsan dün idrar testi yaptı pozitif çıktı . Daha kan testi yapmamışdı. Bu günlerde hiç neqatif alan olmadı çok şükür . Rabbim nazarlardan korusun.

Canancığım nasılsın ? İkizler nasıl ? Keyifleri yerinde mi ? Pimpirikli olmamaya çalış canım. Allah'ın izniyle hiçbirşey olmaz. Stres iyi gelmiyor bebeklere.

çok şükür akasyam iyiyiz ikili testi bekliyorum sabırsızlıkla ewet de zor olduğu için mi hep korku yaşıyoruz bilemedim korkuya kapıldıgım an bebişleri düşünüyorum bu seferde onları üzdüğüm için kendimi kötü hissediyorum sanırım bebişlere alışmaya çalısıyorum sen ne zmn baslıyosun tedavıye

inci süpersin valla

Tüp bebeğin böyle olduğunu düşünen insanlar var biliyor musun

Hilalcim maşAllah Derin ve Denizimize daha da iyi olacaklar
İncim nasılsın
mikrom nasıl gidiyor bebişle

İyiyim canım. Sen de iyisin inş. Korkularını bir kenara bırak, bebeklerini üzme

en pimpirikli oda benim

Bu topikte pimpirikli olmayan var mıdır acaba

Almina canım. İdrarda pozitif çıktı, bugün ya da yarın kan verecek.

Kızlar eşim kardeşine bir sürpriz hazırlıyor :)
Bebeğin doğduğu gün tarihli bir gazete sayfası bastıracak, D... ailesinin son üyesi diye :) Sayfada fotolar, bebeğin bilgileri olacak. Nasıl :)

Puffy çoook sevindim. Senin hikayeni okumuştum. Allah'a çok şükür.. Rabbim tamamına erdirsin. Güzel haberlerinin devamını bekliyoruz.

Merak ettiğin için teşekkür ederim canım. Hafta içi işler çok yoğundu. Siteye girsem de pek okuyamadım, cevap yazamadım. bizim iş belli olmuyor. Bazen çok yğun, bazen sakin... Alminaya da çoook sevindim. Allah'a şükür. Şubat ayı çok bereketli geçti. Sen Semra Hanım ile görüşeceğim yazmışsın sanki. Ben mi yanlış okudum :26: Memorial ile de görüşecek miisn ? Senin tedavin ne durumda ?

nasılsın Akasyam bende bulamadım ama pozitiftir diye düşünüyorum inş

İnşallah kan testi de pozitif çıkar canım. Bir halay daha çekeriz

Korkular normal Canancığım.. Hamileliğe alışana kadar bunlar oluyor. Allah'ın izniyle ikili testi de atlatacaksınız.. :13: Ben bebek kaybımdan sonra hala regl olamadım. O canımı sıkıyor. Mart sonu kontrole gideceğim. Duruma bakarlar. Regl olabilirsem ,düzene girerse haziranda tedaviye başlamayı düşünüyorum canım.

hmm ama olabılıyor öyle ablamda yaşadı aynı sorunu inş tez zamanda hayırlı sekılde tekrar başlarsın sağlıkla kucağına alırsın akasyam

bana çok mu görüyorsunuz pimpiriği ya ben olayım işte ne olcak

İnşeAllah hayırlısı ile sen de başlarsın. Semra hanımla Memoryalde randevu almaya çalışıcam, ancak eşimin kız kardeşi için. Ben daha kendi doktorumdan vaz gecemedim. Onların da sorunları var. 5 yıla yakın evlilikleri var ve 4 düşük yaşadı, hepsinin ilk 2 ayda gelişimi durdu. Kısmetse İstanbulda umut aramaya gelicekler. Belki ben de onlarla Memoryale bir göz atmaya gelirim

Benim tedavi inşeAllah yarın balşıyor

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…