Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

evet inci izledim canım yaaa...zaten sonları süperrr...dihaha dene izlemeyi...ama bişey söyliyeyim mi doğana kadar bebek ne çok tehlike atlatıyor beee..valla iyi bu kadar çok sağlıklı sağlam insan olması yani..ama allah işte yaaa...çok aciziz çok bunun için ne çok dua etsek azdır...başka ne yapsak acaba?

Evet enlerimizi seçelim..eğleniriz güleriz birazzz

Yarın deneyeyim. Doktorun anne karnından bebekleri çıkarttığı an muhteşem. İçeriyi gösterirken bir anda hop dışarıdalar :)
Anne karnında oynamaları, birbirlerini itmeleri yok mu bayıldım
Videonun başında bir anne gösterdi. İki yumurta dölleniyor. Sonradan ikisi de bölünüyor ve dördüz oluyor
En büyük ilaç dua, sabır ve tevekkül.

Hadi seçelim :) Aklımıza gelenleri sıralayalım sonra bir yerde toplayalım.

ya ven izlemedim merak ettim şimdi

Burada canım.

İkizler ve çoğuzlar « Belgesel,Belgeseller,Belgesel izle

canım senin yine iyi martta başlamayı düşünüyordun yanlışım yoksa benim ise haziran ama neyse hayırlısı o olsun:13:

Bana kalsa martı da beklemem de ama işte beklemek zorundayım :) O da belli değil zaten daha. Bakalım ameliyattan sonra rahim ağzım toparlanmış mı. Hakkımızda en hayırlı zaman ne zamansa o zaman başlayalım ve sonu sağlıklı bebekli olsun inşaallah...

en duygusal

en komik

en romantik

en heyecanlı

en canayakın

en dobra

en yaramaz

en sabırlı

en kibar

en yardımsever

en ciddi

en çalışkan

en paylaşımcı

Nasıl
Sizler de ekleyin

Offffffffff belgeselin son 10 dakikasına bittim bittim.
İkiz, üçüz ve dördüz doğumlar... Muhteşem bir şey ya...

Offffffffff belgeselin son 10 dakikasına bittim bittim.
İkiz, üçüz ve dördüz doğumlar... Muhteşem bir şey ya...

Biz ikiz olduğunu ilk öğrendiğimizde bu dvd yi alıp izlemiştik çok şaşırmıştık başımıza neler gelicek diye:)

çok şükür geldiler....

Olabiliyor işte :) Ben de şaşarım nasıl yumurtlama gününe denk geliyor düğünleri diye
Onların da farklı farklı imtihanları vardır emin ol.

O kadar haklısın ki inci. Benim kız kardeşi yazmıştım. Düyünleri tam yumurtlama zamanlarına denk gelmişdi. Evlendi, bir daha adet görmedi. Hayatımda kalbimden sevinemediyim yegane hamilelikti. 3 aylığına kadar yedi bitirdi kardeşimi ve kan azlığı, şeker düşüklüğü derken, eplepsisi tetiklendi hem de status epilepsi (geçirenlerde %40 ölüm oluyor) geçirdi, günlerce komada kaldı-makineye bağlı. Bebek alındı . Çok şükür şimdi iyi,amma bebek tamamen yasak-şimdilik. Yüzüne her baktığımda yeterki sen iyi ol geçiyor aklımdan. Her kesin de eminim öyle. Kaynanası bile şaşırtdı bizi-çocuğu olmaz evlat edinirler dedi, yeter ki, kendi iyi olsun. Babam benim için içden-içe üzülürdü hep-pek itiraf etmezdi. Kız kardeşimin olayından sonra -sağ-salim canınıza şükür dedi bana

Evlat çok güzel, amma en güzeli sağlam canımız, şükür etmeyi unutmayın.

Vallahi ben o istisnalar arasındayım. Evlendikten sonra bir gün bile olsun çocuk için qorunmadık. Hep bedenimi güderdim, bir şey varmı diye. Allahdan adetlerim hiç şaşmazdı, sanırım o yüzden ben de fazla yıpranmadım.

en duygusal

en komik

en romantik

en heyecanlı

en canayakın

en dobra

en yaramaz

en sabırlı

en kibar

en yardımsever

en ciddi

en çalışkan

en paylaşımcı

Nasıl
Sizler de ekleyin

Liste super. Bayıldım bu işe.

Buna bir de en tembel ve en becerikliyi ekleyin

Son düzenleme:

Allah bir daha böyle acılar vermesin

Negatif vasıf yok :) Becerikliyi ekleyebiliriz :)

Selam hepinize anne adaylari :)))))
Daha once bir kac kez topiginizde yazmistim ,Size kisa hikayemi anlatmak isterim umarim size umut ve destek olur.
Ben 44 yasindayim , sorunum rezerv azligi ve baska hic bir sorunm yok , ilk denemem geçen aralik ayindaydi ve sonuc negatif , yapilan arastirma sonucu tedavide yapilan hatalar ve eksikler buyuk hayal kirikligi, yikilma ve uzuntu.
Sonra kendini toplama yeni merkez arama 4 merkezin kapisindan donme , istersen yapalim , bosver ugrama bu parayla tatil yap sozleri, yumurtalarimin pazarda sona kalmis domatese benzetilmesi vs.vs. Ama yilmama pes etmeme.
Bir gun forumda derdime care araken kim ne yapmis diye arastirirken biri bana umut oldu memoialde ikizleri olmus gecen sene bu zamanlar tedavideymis ,bana orayi tavsiye etti , cekine cekine gittim semra hn ile on gorusme yaptim bana gerceklerimi anlatti ama umut verdi. Sonra muayne randevusu almak icin aradim ama musait degil dolu, bos oldugu vakit benim icin gec cunku zanmanim yok aynur hn musait dediler , caresiz tamam dedim aklim semra hn da , ama iyikide tamam demisim.
ilk muayne 1 ay bekleme ve ilk regli sokkkkk 1 yumurta , isterseniz obur ay yapalim dediler esim de yok 1 de olsa baslayalim o yumurtanin sansini kenara atamam onun kaderini engellemiyelim devam dedi.Allah verecekse birlede verir yarimlada dedi.
Basladik tedaviye 2. Gun aradan bir yumurta daha portledi :))))
7 gun az dozda ilacla guzel buyuyen yumisler , 8. Gun opu iki dolu yumurta , sonra gergin bekleyis az yumurta olunca her gun kalp carpintisi ya bolunmezse ya bolunmezse ..... 3. Gun transferi pazar gunu sansima melegim aynur hn nobetci , sevincten havalara ucus.... Gule oynaya bir transfer , agzim kulaklarimda , sohbet , samata , girgir gunun neselisi sectiler beni.
Doktoruma dedimki transferden sonra negatif olsada hic uzulmeyecegim cunku bana cok sicak davandiniz , ilgilendiniz , elinizden geleni yaptiniz diyelimki olmadi hic olmasa icim rahat merkez konusunda olmadi Allahtan .
12 gun rahat bir bekleyis ( 8. Gun kasik batmalari agrilari , 10. Gun inplantasyon kanamasi , 11. Gun idrarda 2 cizgi ) ama testten bir gece once heyecan , teste gittiginde elim ayagim o kadar titriyorduki esim tutuyordu ayakta durmam icin.
Verilen kan hastane kafeteryasinda 2 saat bekleme sonuc 209 bhcg , 2 gun sonra 738 bchg :)))
Yolun cok basindayim daha cok sinanacagim Allah yardimcim olsun , yanimda olsun insallah...
Her sey Allah verdigi zaman oluyor once buyuk Allaha sigindim sonra doktorlara ama burada hikayemi anlatip iki melegim Nur Hn ve Aynur Hn sizin ezdinizde tekrar teşekkur etmek istedim.
Allaha emanet olun

tebrikler pufy allah tamamına erdirsin maşallahhh topiğimiz tam gaz devam ediyoruz

maşallah kuzularıma bak annesi artık öğreniyorlar bu her geçen dahada artıcak inş...bi bakıcaksın bir gün biri markete gidiyor biri evde sana toz alırken yardımcı oluyorr hepsi geçicekk sadece bu topik geri dönüp okuduğunda sana neler yaşadığını satır satır hatırlatacakkkkk.bitti sıkıntılı günlerrrr

benimde dondu ben doğumlarını izleyemedimmm((

inci naber canım?

mikro nerde hayırdır...valla ne yalan söliim o olmayınca az sayfa birikiyor :)

inci kız topiğin enlerini seçsek ya:)

EENNN GEVEZE: MİKRO :)
EENNN DUYGUSAL : ?
EENNN VS VS GİBİ :)

geldim kızlar bi gün gecikmeliiii.dün iki posta misafirim vardı.biri gitti diğerleri geldi.uzun süre oturduğum içinde birdaha neti açıp oturmadım başına .tamam biraz düşüneyim sizin ennn lerinizi bende:)))

puffyyy çok mutlu oldumm rabbim tamamına erdirsin inş..evladınızı size bağışlasınnn.hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbimmm

iyi pazarlarrr kızlarrr herkese güneşi gördünüz hazır eşlerde evdeyken herkes gezmeye gitti heralde ben evdeyimm maalesefff(

Selam puffy. Senin adına çok sevindim. Rabbim tamamına erdirsin inş. Tedavinin başında yazmıştın, geldin müjdeyi verdin :)

Ben izledim mikro :) Hatta önce ben izledim sonra eşimle birlikte izledik :) Normal doğum kısmını atladım Bir daha dene.
Tek yumurta dördüzleri var Birer kilo doğuyorlar

iyi pazarlarrr kızlarrr herkese güneşi gördünüz hazır eşlerde evdeyken herkes gezmeye gitti heralde ben evdeyimm maalesefff(

Yok be canım nerede gezmek. Bir bakınayım dedim, işler beni bekliyor

izleyebildim canımmm çok duygusaldı.topik çok sessiz iki gündürr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…