Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

merhaba teyzeler...

deniz 9da ve 12 deki biberonlarını bitimiş çok şükürr.

derin se 50 cc nin 10 cc sini bırakmış...sanki yavaş yavaş alışıyorlar..

nisanur canım aklımda ve dualarımdasın..hayırlısı olsun allah olan ve olcak tüm evlatlarını sana bağışlasın canım..

almina bitmiş bu iş geliyor bebeck inşallah...

arkadaşlar bugüne kadar 7 tane iğne vuruldum, 100 mg. bugün 11.4 mm yumurtalarım vardı. iyi mi gidiyor acabaaa.. aynur hanım normal senin için dedi ama bilmiyorum.

Canım benim gonal f de kalem şeklindeydi ve çok rahattı. Onun kullanışı digerlerine göre çok daha kolay ve basit.. İlacın dozunu ayarlıyorsun önce mesela 225 sonra da vurunca onu 0 kalması lazım...

arkadaşlar nasılsınız?2 gündür yoktum oku oku bitmedi valla..

tedaviye başlayan arkadaşlara öncelik le hayırlı olur inşallah diyorum..
sonra hamile olanlara aksi bi durum olmadığı için çoookkk sevindim...
hil bur inşallah en kısa zaman da bebişlerinle evinize dönersiniz..derin ve denizin ALLAHın izniyle daha da iyi olacaklar ve bitden büyüyü verecekler sen anlamayacaksın bileee
almira77 bu iş tamamdır..bi de sende mi YALOVAdansın acaba...
inci arpaacık geçti mi?
bende de stresten uçuk çıktı..
herkesi öptümmmmm

Merhaba arkadaslar nasilsiniz? Bugun en yakin arkadasimin 3 bebegine hamile oldugunu ohrendim.. Kendi adima cok uzuldum neden bu dunya bu kadar adaletsiz diye dusunuyorum... Allahim neden herkese boyle kolay anne olmayi basip etmiyor.. Isyan etmek degil bu ama ne bileyim acikcasi ozeniyorum oyle pat diye hamile kalanlara... Moralim cok bozuk. Kendi halime acidim..

lütfen öyle deme arkadaşım. bunun tek bir cevabı var, burası imtihan yeri. hayatımız boyu yaşadıklarımıza neden dersek işin içinden çıkamayız ki? evlenemeyenler, evlenenlere özeniyorlar. evlenenler çocukları olanlara. sağlıksız çocuğu olanlar, sağlıklı bebeği olanlara.. herkesin uğraşı, acısı bir çeşit. Rabbim kaldıramayacağımız yük vermesin. bak yollar var, imkanlar var. tedaviyi arıyoruz işte.

meryem kabakçiçeği süper izah etmiş...çok güzel bir açıklama saol..
ama kızlar bende bişey itiraf edebilirmiyim: ben de bu ilk gece hamile kalıyolarya onu hiç haz edebiyorum yaaaa...isyan değil tabiki de ama işte...

Selam kızlar...

Alminacım bu iş tamamdır Allah'ın izniyle. İnş. bebeğin seninle...

Hilburum maşallah yavrularına. Dış dünyaya ayak uydurmaya başladı yavru kuşlar

Mucizecim canını sıkma lütfen. Yarın bir git bakalım doktora ne diyecek.

Sezyalcim sağolasın geçmek üzere :)

Sumeyye videounun sonunda tam doğum esnasında tıkandı kaldı. Göz yaşları içinde izledim. Tek yumurta ikizi bebekleri aldı doktor tam üçüncüyü alıyordu ki dondu video Resmen gösterilmiş o kadar duygulandım ki...

Kabakcicegi nasıl geçti muayenen bugün?

Meryem lütfen öyle düşünme. Evet özeniyoruz, istiyoruz ama ne yapalım her şey Allah'tan. Sabır, zaman ve dua...

Son düzenleme:

Olabiliyor işte :) Ben de şaşarım nasıl yumurtlama gününe denk geliyor düğünleri diye
Onların da farklı farklı imtihanları vardır emin ol.

Olabiliyor işte :) Ben de şaşarım nasıl yumurtlama gününe denk geliyor düğünleri diye
Onların da farklı farklı imtihanları vardır emin ol.
bence yurtalamayı hesaplayıp o gunlerde evleniyolardır vallaa yaparlar mı yaparlar...
ALLAH bizlere başka dert imtahan vermesin bu imtahanımızı da hayırlısıyla atlatıcaz eminim ben burdaki herkesin bebeği olacakkkkk

çok iyi geçti ya. doktor çok iyi davrandı. aynur hanım'ı istemiştim zaten, ona gittim. kadın çok ilgilendi benimle.. artık hep ona devam.. :)
sen nasılsıın? ben yeniyim ya ondan bilmiyorum kusura bakma canım. sen tedavide misin yoksa başlayacak mısın?

ya ben de şaşırıyorum gerçekten imkansızmış gibi geliyor ama inci tanesinin dediği gibi başka başka imtihanları vardır işte.

ağzından bal damlıyor.. inşallah!!! :))

Hoş bulduk canım.
Aaa evet bugündü değil mi :) Kusura bakma aklımdan çıkmış
Anlat nasıldı?
yaaaaa...dün akşamdı gittik işte ablam ve kayınvalidesi görümcesi ve bir başka komsu daha geldi..eve girdikya herkes kıza bebeğin hayırlı olsun ancak gelebildik falan dedi.ama hiç kimse bebişle ilgilenmedi seven kucağına alan olmadı anlaşmış gibiydik sanki..ama neden herkes kadının huyunu biliyo .şimdi sevsek arkadan bebeğe şöyle nazar deydi böyle nazar deydi diyecek herkes ablamın çocuklarını sevdi..çok enteresandı ...bende tabii dedikodu yapmasın diye rüşvet verdi hediye yerine mani mani verdim ki arkamdan konuşmasın...

Yok canım ya sanmıyorum :) Bence yeni evlenen kimse hemen çocuk istemez tabi bazı istisnalar olabiliyor.
Amin inş.

Çok sevindim :) İyi ki dün konuşmuşuz burada :)
İyiyim şükür. Yok canım estağfirullah. Benim tedaviye ne zaman başlayacağım 13 martta belli olacak inş. Kontrolüm var o gün ameliyat kontrolü.

İyi olmuş :)
Kadının huyunu bildikleri için uzak durmuşlar çok da güzel yapmışlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…