Memnun kaldığınız veya kalmadığınız otelleri ve tur şirketlerini burada paylaşalım.

derinmavi_34

Guru
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2010
62
5
Birbirimize fikir vermek amacıyla gittiğimiz otel, pansiyon, tatil köylerini ve tur şirketlerini burada paylaşalım.

Otelin ismini ,nerede olduğunu , turla gittiysek hangi tur şirketi olduğunu belirtelim .

Otelin temizliği ,konumu , havuzu, denizi nasıldı, personelin ,otel yönetiminin tutumu nasıldı? gibi ayrıntıları ve eklemek istediğiniz başka konuları ,şikayetleri vs. yazalım.

Eylül ayında ETS tur vasıtası ile Bodrum mandalinci spa & wellness otele gittik . Otel de 3 ayrı oda gösterdiler hepsinde de yatak çarşafları ve pikeler lekeliydi, yastık kılıflarında kan lekeleri vardı, yatağın üzerinde saç ve kıllar vardı. Hepsinin foğrafını çektik.
Odayı beklerken öğle yemeği yedik daha doğrusu yiyemedik, yemekleri berbattı, pişmemişti.
ETS ye bizi 4 yıldızlı başka bir otele göndermesini söyledik fakat bizi 4 'e kadar bekletti ve her ne hikmetse ,sadece bir otelde yer var dedi ve bu otel 5 yıldızlı ve ödediğiniz paranın üstüne 1200 tl daha ödemeniz gerek dedi. Tabi biz sinirden ne yapacağımızı şaşırdık zaten yol yorgunuyuz ,toplam 2400 tl parayı 5 gün için ödeyecek güç olsa o oteli seçmezdik zaten.
Biz de ETS den para iadesi istedik fakat kalmadığımız pis otelin bir günlük ücretini kesicez dediler ve kestiler. Hem bu kadar berbat bir otelele çalışıyorlar hem bizi eylül ayında o kadar otel arasından bir yere yerleştiremediler. hemde otel pis olması bizim suçumuz gibi kalmadığımız otelin parasını kestiler.
Biz bir arkadaş vasıtasıyla ETS nin de çalıştığı başka bir 4 yıldızlı otelde yer bulduk ve kendi imkanlarımızla oraya gittik. (Bize hiç bir yerde yer yok diyerek alenen yalan söylediler ) Bir günümüz boşa gitti yollarda rezil olduk.
ETS o bir günlük ücreti ödemeyi kabul etseydi veya bizi başka bir otele götürseydi, bundan sonra hep ets yi tercih ederdim ve etrafımada tavsiye ederdim.
Fakat bir daha ETS Mİ ASLA.

bodrumdaki bal beach şimdiki sultan beach...
sadece muhafazakar onun dışında pis ,yemekler az ve çeşit yok, üstelik 4 çayı yanında kekei var dedikleri ise sadece hazır kek ve kurabiye oda çabu davranıp iki tane kapabilirsen ne ala..
1 yaşındaki kızımla gittiğim 9 saat yola yazık...

Tur sirketi sayilmaz ama otobus seahati ediyorsaniz Metro'yu kesinlikle tavsiye etmiyorum. Rahat bir yolculuk degil, bastan asagi fiyasko.
Otobuste Nilufer tercihimdir.

Fethiye Oludeniz'e gidecekler, Belce otelden memnun kaldim, tavsiye edebilirim.

arkadaslar ben bu yaz mikatur ile marmaris noa nergis beache gıttım.
hem tur sirketi hemde otel superdı.. tur sırketı cok ılgılı ve sattım gule gule demıyo.
bız marmarısı bılmıyoduk ve ılk gıdısımızdı tur sırketınden telefona mesaj geldı otele yerlestıkten 3-4 saat sonra ve marmarısın en buyuk ıkı dıscosu arena ve back street le calısıyolar. otelden bara gıdıs + dönüş + 1 içki = 10tl idi.. 2 ıckıler 15-20 arasında..
tur sırketınden asırı memnun kaldım..

otelde ayrıca güzeldi. yemekleri, personelın davranıslar, sınırsız ıckı , snack tıme , teras barında alkol keyfi.
dolu dolu zaman gecırdıgım ve cok eglendıgım bır tatıldı ben 5 gun aldım ve seneye 15 gune cıkaracagım ve yıne marmarıs ve aynı otelı dusunuyorum..
eglencesı 10 numara bı yer. ben dıdım ve kusadasına gıderdım genelde ama marmarisi gördükten sonra asık oldum resmen marmarıse..
bızım kaldıgımız otel turk- rus karısımıydı ve ruslar agınlıktaydı. abaza ınsanlarda yok..

gıtmeyı dusunursenız mıka turdan rezarvasyon yaptırıp gıdebılırsınız..fıyat olarak uygun.. bız mayısta erken rezarvasyondan aldık.. temmuz 17-21 arası ıcın hersey dahıl 2 kişilik oda 160tlydı....o gun otele gırdıgımızdekı fıyatıda yazayım 2 kişi 300 tl..
mika tur gercekten ısını layıkıyla yapan bi şirket, tavsıye ederımm

Son düzenleme:
arkadaslar ben bu yaz mikatur ile marmaris noa nergis beache gıttım.
hem tur sirketi hemde otel superdı.. tur sırketı cok ılgılı ve sattım gule gule demıyo.
bız marmarısı bılmıyoduk ve ılk gıdısımızdı tur sırketınden telefona mesaj geldı otele yerlestıkten 3-4 saat sonra ve marmarısın en buyuk ıkı dıscosu arena ve back street le calısıyolar. otelden bara gıdıs + dönüş + 1 içki = 10tl idi.. 2 ıckıler 15-20 arasında..
tur sırketınden asırı memnun kaldım..

otelde ayrıca güzeldi. yemekleri, personelın davranıslar, sınırsız ıckı , snack tıme , teras barında alkol keyfi.
dolu dolu zaman gecırdıgım ve cok eglendıgım bır tatıldı ben 5 gun aldım ve seneye 15 gune cıkaracagım ve yıne marmarıs ve aynı otelı dusunuyorum..
eglencesı 10 numara bı yer. ben dıdım ve kusadasına gıderdım genelde ama marmarisi gördükten sonra asık oldum resmen marmarıse..
bızım kaldıgımız otel turk- rus karısımıydı ve ruslar agınlıktaydı. abaza ınsanlarda yok..

gıtmeyı dusunursenız mıka turdan rezarvasyon yaptırıp gıdebılırsınız..fıyat olarak uygun.. bız mayısta erken rezarvasyondan aldık.. temmuz 17-21 arası ıcın hersey dahıl 2 kişilik oda 160tlydı....o gun otele gırdıgımızdekı fıyatıda yazayım 2 kişi 300 tl..
mika tur gercekten ısını layıkıyla yapan bi şirket, tavsıye ederımm

2014 erken rezervasyon zamanı yaklaşıyor. Otel tercihi yaparken seçiminizde yardımcı olacağını düşündüğüm
Tatil Otelleri sayfasından otellerin detaylı tanıtım filmlerini izleyebilirsiniz.

Ets Tur ile tatile gittiğimizde çok ilgili bir hizmet gördük, aktarma dahil her adımda birebir ilgilendiler.

Arkadaşlar Merhaba,

Ben kişiye özel turlar hazırlayan More Travel ile Tayland'ın Krabi adasına gitmek için bir organizasyon yaptırdım ancak sorumsuz yetkili parayı telefon görüşmesini yaptığımız gün alıp hotelden yer ayırtmayınca tura 3 gün kala ortada kaldık. Şimdi koca turizm acentasında ne telefona ne de emaillere cevap veriyorlar. İş yerinden izin aldık, toplantı organizasyonları ertelendi ve benim 3 gün sonra tatile çıkıyor olmam gerek ancak ne arayan var ne soran. Parayı da iade etmiyorlar. Siz siz olun bu turizm acentasından uzak durun. Paranızla rezil olursunuz! Sorumsuz ve vurdumduymazlar. Web sitelerine bakan da kurumsal büyük bir firma zanneder ama içi boş.

X