Memnun kaldığınız kapatıcıları önerir misiniz

fatmanurkisisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2024
44
-2
Memnun kaldığınız, göz altında çizgi çizgi durmayan, ciltle bütünleşen bütçe dostu kapatıcı önerilerinizi bekliyorum. 🙂
Cildim ne çok beyaz ne de esmer bir tenim var hani buğday da diyemem ama beyaz da diyemem, açık buğday tanımı uyarsa açık buğday tenliyim. Kapatıcı öneririlerinizi bekliyorum 💞

Memnun kaldığınız, göz altında çizgi çizgi durmayan, ciltle bütünleşen bütçe dostu kapatıcı önerilerinizi bekliyorum. 🙂
Cildim ne çok beyaz ne de esmer bir tenim var hani buğday da diyemem ama beyaz da diyemem, açık buğday tanımı uyarsa açık buğday tenliyim. Kapatıcı öneririlerinizi bekliyorum 💞
Missha 🤩

Göz altları için size kendi kullandığım ve çok memnun kaldığım makyajı tarif edeyim. Maybelline eraser kapatıcı Ivory tonu ile göz altlarımı kapatıp ardından hemen new well transparan pudra ile sabitliyorum. Ve sonuç! Sabahtan akşama kadar sabit bir göz altı. 😊🥰 Tavsiye ederim.🧚🏼‍♀️

ben yaklaşık 2 yıldır flormar stay perfect kapatıyı kullanıyorum hem çok bereketli bir ürün hem de minumum kırışıklara dolma yapıyor . Üstüne de gün boyu beni yarı yolda bırakmayacak bir pudra ile sabitliyorum. Mis gibi tam 12 saat beni götürüyor.

X